Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Migrén piercing milyen típusú...

Migrén piercing milyen típusú migrénnél érdemes betetetni, és mik az esélyeim, hogy nem lesz több? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

-gyógyulási idő

-milyen gyakran volt fejfájásod, hogy tettek be egyet.

-jobb vagy bal fülbe kell?

-hova kell menni ahol biztonságos?


Veszprém megye

34/N



#Migrén elleni piercing
2023. jan. 12. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen azoktól szeretnék választ elsősorban akinek volt migrénjük és tettek be ilyet.
2023. jan. 12. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Placebo, sajnos nem működik.
2023. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudománytalan hülyeségnek hangzik.
2023. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Placebo, de ha hiszel benne, akkor mukodhet.

Nekem is van piercingem pont ott, de amikor en csinaltattam, akkor meg ez nem volt divat, a polgari neve daith piercing.

Termeszetesen a gyerekkorom ota tarto migrenes fejfajasomon nem segitett, de lehet csak azert nem, mert akkoriban nekem senki nem mondta, hogy ez erre valo es ebben hinni kene 🤣

Amugy nagyon fajt es nagyon nehezen gyogyult. Honapok, talan volt fel ev is, mire azt tudtam mondani, hogy mar minden oke vele, viszont azota nem sok vizet zavar, soha nem gyulladt meg be.


De ez is valtozo, szervezettol fugg. Nekem minden porcba szurt piercingem lassan gyogyul.

2023. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy van aki még hisz ilyen marhaságokban :) Fogyi fülbevaló, migrén piercing...
2023. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!