Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Borzasztó lábfájdalom lett...

Borzasztó lábfájdalom lett úrrá rajtam a napokban, de orvosokban nem bízom, milyen alternatív gyógykezelések állnak rendelkezésemre?

Figyelt kérdés
Napok óta fáj a lábam, csak az alternatív gyógykezelések érdekelnek, orvosok kuruzslók, bennük nem bízom, tönkretettek, nem részletezem.

2023. márc. 20. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy nehezedre esik bízni az orvosokban, nekem is több bajt okoztak eddig, mint amennyi jót tettek. De vannak olyan helyzetek, mint pl. ez is, amikor muszáj lenne legalább rendesen kivizsgáltatnod magad.

Mit akarsz alternatívan kezelni, ha azt sem tudod, mi bajod van? Arról nem is beszélve, hogy lehet olyan bajod is, amire nem elég az alternatív kezelés.

Ne vedd egy kalap alá az összes orvost. Tudom, hogy nehéz elhinni, de vannak jó, lelkiismeretes orvosok. Inkább őket próbáld megtalálni!

2023. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért, de rettentően fáj. Én már mindent megpróbáltatás, amit különböző emberek az interneten javasoltak. Citromot dörzsöltem végig rajta, jégkockákba tettem a talpam, forró vízzel leforráztam, de egyik sem vállt be. Valószínűleg el fogok menni orvoshoz, de nem most, még ennél is jobban kell fájnia ahhoz, hogy ezt meglépjen. Addig is várok tippeket, tanácsokat, hátha az egyik bejön. Hátha...
2023. márc. 20. 18:28
 3/11 A kérdező kommentje:
*én már mindent megpróbáltam (autocorrect...)
2023. márc. 20. 18:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Hol fáj a lábad, melyik része?

Boka, térd, comb, ízület, izom? Vagy ezek már inkább ér jellegű panaszok? Lehet érszűkület miatt, vagy kezdődő trombózis. Nem mindegy.

2023. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A trombózis nem játék. Könnyen belehalhatsz, ha nem mész azonnal orvoshoz.
2023. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Árulnak vény nélkül kapható fájdalomcsillapító géleket. Azon kívül lapos talpú kényelmes cipő+zselés talpbetét, kímélet.
2023. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem nem trombózis, de ma csak járókerettel tudtam járni. A talpam borzasztóan fáj, ha megpróbálok ránehezedni. Nem tudom, mi okozza, de nem kíméletes ez a fájdalom!
2023. márc. 20. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:
2023. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A talpadnál a sarok fáj, vagy a talp más része, vagy az egész talp. Mit érzel, ha lábfejeddel "integetsz", vagy körzést csinálsz hanyatt fekve.
2023. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele orvoshoz. Ha a háziorvosod nem tetszik: a) cseréld le, b) traumatológiára is mehetsz a lábaddal. Vannak még olyan orvosok, akiknek ez hivatás. A lábadat kíméld. Ha van rá módod, akkor inkább kérj meg valakit, hogy segítsen. Ha talpi bőnye gyulladásod van, az sokára gyógyul. Kényelmes, rezgéscsillapítós cipő, pihentetés, nyújtás segíthetnek + gyulladáscsökkentő.
2023. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!