Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy pohár meleg víz este,...

Egy pohár meleg víz este, reggel. Mire jó? Mitől jó? Van személyes tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mire jó, de este mindíg meleg vízzel veszem be a gyógyszeremet. Hozzászoktam.
2010. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
velem általában az szokott történni ilyenkor hogy utána nem leszek szomjas. de a legdurvább az hogy most már a hideg víztől se leszek az
2010. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a meleg vizet reggel mindig azért iszom, mert "meghajt" egy kicsit! Este nem iszok, szóval nem tudom,hogy akkor miért jó!
2010. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
22.21-es ! Válasz előtt sokat pihentél:)
2010. okt. 9. 15:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy idősebb néni mondta egy hagyományörző műsorban,hogy napi egy pohár bor /ezt értettem:)) / és egy pohár meleg víz....stb. mindent megold.Na, erre a mindenre lennék kíváncsi:) !
2010. okt. 9. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A vörösbor a vérkeringésre jó, a langyos, vagy meleg víz pedig a bélműködésre. Gondolom úgy értette a néni, ha ez a kettő rendben van, akkor minden oké. Ha úgy vesszük, ebből a kettőből, azaz ezek hibájából tud adódni a leg több betegség.

Este langyos víz, hagy dolgozzanak éjszaka a belek jobban. Reggel egy pohár langyos víz, amit éjszaka "feldolgoztak", az hagy távozzon könnyebben.

2010. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó,igen hasznos választ!Alkalmazom:)
2010. okt. 11. 13:48
 8/8 anonim válasza:
Most olvastam,hogy a kínaiak mindig melegvizet,vagy teát isznak,és hideget nem,mert a hidegtől pl az ételben lévő zsiradék lerakódik a belekben és ez többféle betegséget kiválthat.Van benne valami,gondoljunk csak a hideg étel tetején a zsirra.
2011. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!