Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 22 éves vagyok és észrevettem,...

22 éves vagyok és észrevettem, hogy kezd visszér kialakulni a lábamon. Mit tehetek? Milyen természetes gyógymód van erre?

Figyelt kérdés

Ilyen fiatalon nem szeretnék azzal ébredni pár éven belül hogy az egész lábam visszeres lett :(

Milyen gyógymód alkalmazható? Forduljak orvoshoz? Fájdogál is enyhén...



2023. máj. 7. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
sajnos vissza nem fordítható de lassítható a folyamat és az elején jó megcsípni. Szedj C-valamint P-vitamint, pl rutascorbin, ezek jók az erekre. Kompressziós harisnya, kevesebb ülés meg állás, láb gyakori mozgatása, vannak krémek amikkel lehet kenni, meg Ventec stb de ugye azok már gyógyszerek. Erősíteni kell az érfalat, amúgy nekem is ilyen fiatalon már ilyen, de valami lézeres megoldást javasoltak, ha kezeltetném. Érdemes azért orvoshoz menned vele, főleg ha már fájdogál.
2023. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2023. máj. 8. 07:46
 3/4 Endura ***** válasza:
100%
Érdemes már kezdő viszeresség esetén orvoshz fordulni és nem kenegetni és megmondom miért:egy kezdő viszértágulatot egyszerű injekciós kezeléssel helyre lehet hozni.Ha kenegeted,gyogyszert szedsz rá elodázod a tágulat fokozódását de nem szüntethető meg,mint a fogszuvasodás sem,hiába mosod a fogad,előbb-utóbb a lyuk egyre nagyobb lesz és aztán már bonyolultabb kezelni,mint az elején.Tehát a tágulat is fokozódni fog,ami már injekcival nem szűntethető meg.A lézeres kezelés egy nagyon korszerű de rendkívül drága megoldás.Szinte fájdalommentes,de kezdődő viszérre még felesleges ilyen kezelés.Menj el szakemberhez,aki megnézi ultrahangal,mennyire és hol tágult ki a viszered és aszerint fog neked kezelést ajánlani.Nekem lézeres műtétem volt semmi kellemetlen élményem nem volt ezzel kapcsolatban de sajnos sokat vacilláltam,mire rászántam magam.Rendkívül gyorsan munkába lehet állni utána,akár másnap is,ha irodai dolgozó vagy,vagy 1 hét,ha könnyű fizikai munkát végzel.Erősebb fizikai munkánál egy kicsit több a terhelhetőségi idő.
2023. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

rutin /érfalerősítő/


C vitamin/napi minimum egy gramm

/hasmenést okozhat, míg hozzá nem szokik a szervezet/

2023. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!