Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik omega-3 halolaj a...

Melyik omega-3 halolaj a legjobb amit érdemes meg venni ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a halat, veszel olajos konzervet, abba sokkal több van mint egy kapszulában.
2023. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A konzerves tocsog a halolajban. Na most a kapszulába egy gyűszűnek a negyedét töltik bele kábé. :)
2023. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én szó szerint halolajra gondoltam nem kapszula vagy tabletta formába
2023. jún. 1. 16:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Adriai szardínia növényi olajban, 599 Ft.
2023. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ez milyen ? [link]
2023. jún. 1. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Valójában E-vitaminra és antioxidánsra van szükséged.

De az omega-3 bármelyik halfajtában fellelhető.

Ha növényi olajban van, némileg onnan is kioldódik.

Mindig két formája létezik: vagy táplálkozással viszed be, vagy bogyók formájában.

2023. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A krill olaj kapszula a legjobb … olvass utána!
2023. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Omacor 1000 mg lágy kapszulát ajánlom. A többi nagyjából mind szennyezett valamivel.
2023. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hgr10 válasza:
100%
Itt aztán van minden... Konzerves hal tocsog az olajban. az lehet, csak az napraforgó olaj és nem halolaj.A halolaj is csak abból a szempontból érdekes mennyi benne az EPA és a DHA, valamint ezek aránya sem mindegy. Az EPA jótékony hatása ami érdekes. Napi 1200 mg körüli bevitel fejti ki jótékony hatását,(ezalatt hatástalan) a DHA ne haladja meg a 800 mg-ot. Vannak készítmények, amik 1200 mg-os halolaj kapszulaként vannak megnevezve van benne 320 mg EPA és 280 mg DHA.- ez együttb 600 mg. Kérdem én mi a többi? Nagy tisztaságú valóban hatásos termékek a Minami MorEpa termékek és a korábban említett Omacor kapszula.-ez utóbbinál a hatásos napi dózis minimum 3 kapszula ezesetben viszont a DHA-t lépjük túl 1140 mg. Tehát nem mindegy az arány. Nem reklámozok semmit, nem érdekem, de én a MorEpa termékeket javaslom. Nem olcsók egyébként.
2023. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hgr10 válasza:
Azt elfelejtettem, hogy halból nagyon sokat kellene enni, (még a magasabb Omega zsírsavakkal rendelkező tengeri halakból is) viszont nem javaslom. Hogy miért?-Nehézfémek, higany, tengeri halak.-olvass utána
2023. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!