Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon hullik a hajam? Mondjatok otthoni praktikákat erre kérlek!

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon hullik a hajam szerintem nagyon sokat idegeskedem és attól. Jelenlegi helyzetem miatt most nem tudok orvosról orvosra járni, hogy kiderítsem mi a bajom és mitől van.:S Hallottam, hogy , ha élesztőt eszek vagy b6-ot szedek elmúlhat tőle. b6 az nem segített rajta, de az élesztő se.:S (mellesleg szörnyű íze van:D) Válaszokat előre is köszönöm!:) 17/L
2010. nov. 13. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szedj biovanne vitamint meg vasat.
2010. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kellene hazalni, de egy vizsgalat szukseges lenne, hogy kideruljon, hogy testi okok vagy lelki okok miatt van ez a panaszod.

Ne egyel vitamint anelkul, hogy nincs megallapitva, hogy valoban hianyzik a szervezetedbol, mivel igy csak arthatsz ezzel.

Lehet egy belso betegseg is az okozoja, ami ugyan meg lappang, de mar a hajhullassal jelez Neked pl. hogy baj van.

Csalantea jot tesz, s ebben kellene mosni is a fejet, de menj el orvoshoz feltetlen!

2010. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menni. Lehet vashiány. ha elmész, elküld laborba, máshova nem fog, ha nem talál semmi nagy bajt a véredben. ha vashiány, akkor az helyrejön tabletta szedésével. Nekem ez volt a bajom.
2010. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Okozhat rossz fog is hajhullást!

Egy labort szerintem is kéne csináltatni,azzal nem veszítesz semmit és csak 10perc.Ha ott nem találnak semmit,akkor valószínű lelki okai vannak,akkor keress fel egy pszichiátriai szakrendelést.De oda ne menj egyedül(ez saját taasztalat).De ott feltesznek olyan kérdéseket amiből megmondják neked mi bajod,de a gyógyszert ne fogadd el.Kérdezd meg te magad,hogy tudnád ezt áthidalni.Nekem a jógázást és a meditálást ajánlották.Ezekhez megint nem kell sok idő,sem pénz.Este lefekvés előtt is megoldhatod.Nekem is hullott a hajam,de én tudtam mi a baj.Amióta fel tudom dolgozni a problémáimat minimálisra csökkent a hajhullásom!!!!

2010. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nemrégiben feltettem egy kérdést a hajhullásról, és azt a választ kaptam rá, hogy kenjem ricinus olajjal. Ez abból áll, hogy bemész a patikába, megmondod, hogy szeretnél ricinus olajat (mondd, hogy hajhullásra, mert egyébként erős hashajtó, és csak így adnak ki többet, ha adnak), két deci nem emlékszem pontosan, de 300 ftnál biztos nem több, hajmosás előtt mondjuk este bekened fele a fejbőrőd (bedörzsölöd), és éjszakára törölközőt, vagy sapkát raksz rá, lényeg hogy melegen tartsa, majd reggel hajatmosol. Gyorsan nő tőle a hajad, de nem is hullik annyira majd:)
2010. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Panthenol habbal kend a fejbőröd heti 2-3 alkalommal be esténként. Reggel le kell mosni samponnal, mert zsíros lesz tőle. A Viscoderm gyöngy kapszula hatásos, de előtte egy vérvételt csináltass!
2012. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!