Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bioptron lámpa. Kezeljem...

Bioptron lámpa. Kezeljem tovább? Vagy hagyjam abba? Lehet, hogy ez már ilyen marad? Van valakinek visszeres tapasztalata a lámpával?

Figyelt kérdés

Július 1 óta használom a Pro1-es lámpát naponta 2x visszérre. (csak hajszálérről van szó)

Amióta használom, azóta sokkal erősebb lett és kék folt van végig az ér körül. Nem tudom, ez a javulás kezdete-e, vagy csak rondítottam rajta? Már az egész kezelt rész piros és kék. Azt mondták, 6 hónap, míg elmúlik a visszér. Akkor elvileg decemberre kellene eltűnnie. Most mit csináljak?


2010. dec. 17. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most ezzel nem segitek , de amit én kaptam kis könyvet, abban nem találtam visszérre, hajszálérre kezelést, igy nem mertem használni.

Viszont ha kék, és piros is lett, én nem használnám tovább.

Amugy viszont sok mindent kezelek vele itthon.

2010. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én egy hónapig "kereskedő " voltam és a munkatársaim közül többen mondták, hogy jó visszérre. Azért vettem. Persze, használtan vettem a vaterán, úgyhogy értelme se lett volna, hogy hazudjanak, mert ebből nekik nem volt hasznuk....
2010. dec. 18. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el érsebészhez és mutasd meg neki. Egy trombózis nagyon komoly gondokat okozhat, bele lehet halni elég jó hatásfokkal.
2010. dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az a trombózis?
2010. dec. 22. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:

A trombózisról:

[link]


Én vékony, lilás csíkokat kezeltem a térdhajlatnál, arra használt, néhány nap alatt látható volt az eredmény.

2010. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!