Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógyult e már valaki a...

Gyógyult e már valaki a depresszióból Bach virágterápia segitségével?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A Bach virágterápia biztos, hogy nem elég a depresszió gyógyításához. Célszerű orvoshoz, és esetleg természetgyógyászhoz fordulni.Csak kiegészítő kezelésként jöhet szóba.DE komolyan kell venni, mert súlyossá válhat.Tedd meg a szükséges lépéseket, a gyógyuláshoz!
2009. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én biztos vagyok benne!

Az illatok egyből hatnak a testünkre lelkünkre!! nem mondanám, hogy csak kiegészítésnek jó, hanem kezelésnek jó mindenképpen! Persze doki is jó ha közrejátszik, de vigyázz el ne mond neki hogy ilyet alkalmazol! mert egyből lehordja mindenféle humbuknak és mivel nagyon ért az ember lelkéhez sec-perc alatt sikerül is neki!

Meg keress egy olyan embert akivel jól el tudsz beszélgetni mindenről! És ha van melletted valaki akkor fontos, h tudjon róla mi a helyzet!

Nekem volt egy barátnőm akinek nagyon sokat tudtam segíteni! Minden jót! üdv

2009. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
33%
Nekem a szolgálati lőfegyverem segített :-)
2009. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!