Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt-e már valaki fényterápiás...

Volt-e már valaki fényterápiás kezelésen?

Figyelt kérdés
Milyen és mennyibe kerül? (sürgősen szeretném tudni) Köszi.!!
2009. febr. 8. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A kozmetikusomnak van ilyen hegyikristály lámpája ami elé ilyen kör alakú színes lapokat lehet tenni. Én gyulladással voltam nála, de elmondhatom, hogy nagy parasztvakítás. Semmire nem jó.
2009. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az allergia miatt voltam, Rhinolight kezelésen, Az egész annyiból állt, hogy azt a világító valamit bedugták az orromba, előtte bekenték vazelinnel. A gyógymódja abban rejlik, hogy ez a "gyógylámpa" kiszárítja az orr belsejét, ezáltal csökkennek az allergiás tünetek. 20 perces kezelés, és kb 4-5 óra tünetmentesség. Nem éri meg szerintem.
2009. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!