Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Talpmasszázs segít a veseciszt...

Talpmasszázs segít a vesecisztán illetve annak felszívódásán?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy jó hatással van rá, ha a vese pontodat masszírozod, akkor elősegíti a gyógyulást, de szerintem csak attól nem fogsz meggyógyulni. Én szoktam betegségeknél alkalmazni a talpmasszázst, tény, hogy hamarabb gyógyulok, de nem csak azt alkalmazom.
2009. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, használhat. A méregtelenítésben is segít.Mindenképpen méresd ki a lakásodat, mert lehet, hogy rossz helyen fekszel. Naponta igyál másfél- két liter folyadékot, egyenletesen elosztva.
2009. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is segíthet, de itt egy reflexológus tel. száma, kérdezd meg tőle. Ő csak jobban tudja.

Tósokiné Márta 70 509 8285

2009. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2009. ápr. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!