Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Uszoda miatt bedugult, faj a...

Uszoda miatt bedugult, faj a jobb fulem. Tudtok adni nehany tanacsot?

Figyelt kérdés

Mar regen is hajlamos voltam az effele fulgyulladasra, de most kezdek kicsit megijedni. Termeszetesen igyekszem minel tobbszor infra lampaval melegiteni.

A jobb fulemben egy 6-, illetve egy 2 millis fultagito volt. A kicsit par hete kivettem, mert begyulladt, de a cimpam meg mindig duzzadt es csomos. Ma elegem lett es kiszedtem a 6-osat is, hatha igy jobb lesz.

A fulem mogott mar tobb mint egy honapja van ket beduzzadt nyirokcsomo, amikkel mar reg nem foglalkozom, hiszen jopar eve gyakran elojonnek mindenutt.

Most olvastam valamelyik oldalon, hogy a fulgyulladas gyakori kiseroi a duzzadt kulso ful, illetve a ful koruli nyirokcsomok.

Lehet, hogy mar regota lappang bennem ez? Mit kene vele csinalnom? Lehet koze a csomokhoz es a fulcimpamhoz? Azelott sosem gyulladt be tagito, pedig mar regota megvannak. Uszodaba kotelezo jarnom hetente egyszer, suli miatt.


2011. márc. 31. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudok egyet, az elég is lesz? menjél fülorvoshoz, két perc alatt rendbeszedi.
2011. márc. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj fülgyógyászhoz, egy középfülgyulladás nem kellemes., és igen is van köze a belsö, és külsö fülgyulladásodhoz a nyirokcsomók megnagyobbodása: az immundendszered már nagyon be van "kapcsolódva" a harcba a bakréiumok ellen, de szegény egyedül nem bírja leküzdeni öket. Erre találták ki az antibiotikát, azt meg orvos írja fel, úgyhogy irány a fül-orr-gégész.
2011. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nyirokcsomó a begyulladt fültágító miatt dagadt be (nekem anno a begyulladt küldökpiercingemtől a hónaljamban fájt a nyirokcsomó). Az infralámpáról megoszlanak a vélemények, van olyan doki, aki gyulladt fülre nem ajénlja, hiszen arra nem jó a meleg, és van, aki erre esküszik. Szerintem próbáld fertütleníteni a gyulladást (Betadine, vagy ilyesmi) és a füldugulásra csepegtess kövirózsa olajat(Herbária). Ha napokon belül nem javul, valószínüleg nem úszod meg az antibiotikumos kezelést, de ezt a doki fogja eldönteni. Ha nem akarod a fertőtlenítős-csepegtetős macerát, menj mielőbb orvoshoz! Jobbulást!
2011. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ütvefúró
2013. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!