Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Budapesten olyan bőrgyógyászt...

Mia_81 kérdése:

Budapesten olyan bőrgyógyászt keresek, akit vagy akinek ismerősét kimondottan aknés arccal kezeltek eredményesen és megtalálták ennek a problémának az okát is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok bőrgyógyász, de egy jó tanácsot adhatok. Szokjál le a tejtermékekről, és szedjél egy jó nagy dózisú multivitamint. A fiamnak segített.
2011. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tejterméket egyáltalán nem fogyasztok már jó ideje, és vitamint is szedek
2011. máj. 5. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Más állati fehérje is okozhatja, pl. bármilyen hús, tojás. Mennyi A-vitamin van a vitaminodban?
2011. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudok javasolni neked egy orvost, aki ugyan nem bőrgyógyász, de szerintem többet fog segíteni neked mint egy bőrgyógyász. Ő elsősorban életviteli, táplálkozási tanácsokat ad a hozzá fordulóknak, magát a kiváltó okot deríti fel, és nem ad veszélyes gyógyszereket, krémeket, amik CSAK! a tüneteket mulasztják el egy kis időre. Azt is el fogja magyarázni, hogy az általa javasolt vitaminokból mennyit, és milyen arányban kell szedned. Telefonon történő bejelentkezés után megmondja hogy vállal-e, és hogy mennyi a díja a kezelésnek.Ami a jó benne, hogy már sok embernek tudott segíteni, akiknek a hagyományos orvoslás nem. Dr Lenkei Györgynek hívják, telefonszámot tudok adni, ahol be lehet hozzá jelentkezni: 06/70-354-9659
2011. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont a Lenkeinek az alapvitaminát szedem folyamatosan már 1 éve
2011. máj. 6. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Cenzúrázott egészség c. könyvet. Nem mindenkinek elég az Alap mennyiség. Az alap, az egy egészséges, átlagos súlyú, átlagos leterheltségű ember adagja. (ahol veszed a vitamint ezt ott is elmondják szívesen)Ha valaki nagyobb darab az átlagnál, ha sportol, ha már vannak bizonyos eü-i problémái, vagy ha csak egyszerűen úgy érzi hogy nem sok változás történt az Alap hatására, akkor nyugodtam megpróbálhatja a nagyobb adagokat, mert valószínű hogy arra lesz szüksége.

Látod, sokan hiszik azt hogy a Lenkei vitaminok óriási adagokat tartalmaznak, mégis vannak nagyon sokan, akiknek még ennél is többet kell szedniük, mert annyi a szükségletük.

Próbálkozhatsz nyugodtan, lehet hogy még több A, B, vagy C-vitaminra lenne szükséged, de ha pontosan meg akarod tudni hogy például jól táplálkozol-e, vagy milyen dolgokon kellene változtatnod az életviteledben, akkor szerintem fogadd meg a tanácsomat, és keresd fel Gyurit. Nálunk a győri boltban volt olyan csúnya bőrű fiatalember, aki az Alap mellé 3-szor szedett kettesével a B-komplexből, de ugyanakkor meg kellett emelni a C-vitamin adagját is kb. 3-szorosára, hogy ne nőjön az étvágya. (hamar rendbe jött a bőre.)

Fontos információ: A vitaminok hatására elindul egy méregtelenítési folyamat a szervezetben, átmenetileg fel is erősödhetnek a bőr tünetek. Persze nem egy évig tartanak, ezt csak azért írtam le, mert sokan gondolhatják a vitaminszedésről emiatt hogy nem is használ. De ha türelmesek, és megvárják míg nagyjából kiürül a testükből a sok méreganyag, akkor viszont nagyon elégedettek lesznek, mert addig nem tapasztalt javulások következnek be.

Nagyon kevés esetben van csak olyan, hogy valaki nem javul még mega-dózisok szedése után sem. Ilyen esetekben az a megfigyelés, hogy az ilyen embernek van a környezetében, családjában valaki, aki tudatosan próbálja őt befolyásolni, lebeszélni, megfélemlíteni, és sokszor sikerül ennek a személynek elérni, hogy a célszemély maga is úgy gondolja ez után, hogy nincs esélye a javulásra. (Ezt csak azért írtam le, mert ez kb. úgy működik mint a placebo-hatás.) Az elme nagyon sok mindent befolyásol, ezért kell mindig pozitívan gondolkodni, és bátran próbálkozni, a vitaminok veszélytelen élelmiszerek, még akkor is, ha ennek az ellenkezőjét sulykolták belénk régóta.

2011. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!