Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés
Mia_81 nevű felhasználó kérdése:

Budapesten olyan bőrgyógyászt keresek, akit vagy akinek ismerősét kimondottan aknés arccal kezeltek eredményesen és megtalálták ennek a problémának az okát is?

2011. máj. 3. 14:24  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem vagyok bőrgyógyász, de egy jó tanácsot adhatok. Szokjál le a tejtermékekről, és szedjél egy jó nagy dózisú multivitamint. A fiamnak segített.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011. máj. 4. 16:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

tejterméket egyáltalán nem fogyasztok már jó ideje, és vitamint is szedek

# 2/6Időpont 2011. máj. 5. 08:42 Privát üzenet
Más állati fehérje is okozhatja, pl. bármilyen hús, tojás. Mennyi A-vitamin van a vitaminodban?

# 3/6Időpont 2011. máj. 6. 07:27 Privát üzenet
Tudok javasolni neked egy orvost, aki ugyan nem bőrgyógyász, de szerintem többet fog segíteni neked mint egy bőrgyógyász. Ő elsősorban életviteli, táplálkozási tanácsokat ad a hozzá fordulóknak, magát a kiváltó okot deríti fel, és nem ad veszélyes gyógyszereket, krémeket, amik CSAK! a tüneteket mulasztják el egy kis időre. Azt is el fogja magyarázni, hogy az általa javasolt vitaminokból mennyit, és milyen arányban kell szedned. Telefonon történő bejelentkezés után megmondja hogy vállal-e, és hogy mennyi a díja a kezelésnek.Ami a jó benne, hogy már sok embernek tudott segíteni, akiknek a hagyományos orvoslás nem. Dr Lenkei Györgynek hívják, telefonszámot tudok adni, ahol be lehet hozzá jelentkezni: 06/70-354-9659

# 4/6Időpont 2011. máj. 6. 07:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pont a Lenkeinek az alapvitaminát szedem folyamatosan már 1 éve

# 5/6Időpont 2011. máj. 6. 09:57 Privát üzenet

Olvasd el a Cenzúrázott egészség c. könyvet. Nem mindenkinek elég az Alap mennyiség. Az alap, az egy egészséges, átlagos súlyú, átlagos leterheltségű ember adagja. (ahol veszed a vitamint ezt ott is elmondják szívesen)Ha valaki nagyobb darab az átlagnál, ha sportol, ha már vannak bizonyos eü-i problémái, vagy ha csak egyszerűen úgy érzi hogy nem sok változás történt az Alap hatására, akkor nyugodtam megpróbálhatja a nagyobb adagokat, mert valószínű hogy arra lesz szüksége.

Látod, sokan hiszik azt hogy a Lenkei vitaminok óriási adagokat tartalmaznak, mégis vannak nagyon sokan, akiknek még ennél is többet kell szedniük, mert annyi a szükségletük.

Próbálkozhatsz nyugodtan, lehet hogy még több A, B, vagy C-vitaminra lenne szükséged, de ha pontosan meg akarod tudni hogy például jól táplálkozol-e, vagy milyen dolgokon kellene változtatnod az életviteledben, akkor szerintem fogadd meg a tanácsomat, és keresd fel Gyurit. Nálunk a győri boltban volt olyan csúnya bőrű fiatalember, aki az Alap mellé 3-szor szedett kettesével a B-komplexből, de ugyanakkor meg kellett emelni a C-vitamin adagját is kb. 3-szorosára, hogy ne nőjön az étvágya. (hamar rendbe jött a bőre.)

Fontos információ: A vitaminok hatására elindul egy méregtelenítési folyamat a szervezetben, átmenetileg fel is erősödhetnek a bőr tünetek. Persze nem egy évig tartanak, ezt csak azért írtam le, mert sokan gondolhatják a vitaminszedésről emiatt hogy nem is használ. De ha türelmesek, és megvárják míg nagyjából kiürül a testükből a sok méreganyag, akkor viszont nagyon elégedettek lesznek, mert addig nem tapasztalt javulások következnek be.

Nagyon kevés esetben van csak olyan, hogy valaki nem javul még mega-dózisok szedése után sem. Ilyen esetekben az a megfigyelés, hogy az ilyen embernek van a környezetében, családjában valaki, aki tudatosan próbálja őt befolyásolni, lebeszélni, megfélemlíteni, és sokszor sikerül ennek a személynek elérni, hogy a célszemély maga is úgy gondolja ez után, hogy nincs esélye a javulásra. (Ezt csak azért írtam le, mert ez kb. úgy működik mint a placebo-hatás.) Az elme nagyon sok mindent befolyásol, ezért kell mindig pozitívan gondolkodni, és bátran próbálkozni, a vitaminok veszélytelen élelmiszerek, még akkor is, ha ennek az ellenkezőjét sulykolták belénk régóta.

# 6/6Időpont 2011. máj. 7. 07:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánlanátok jó kozmetológust-bőrgyógyászt Budapesten vagy környékén?
Hogy lehet eredményesen csökkenteni a koleszterin szintet gyógyszer nélkül?
Miskolcon keresek jó magán bőrgyógyászt anyajegy eltávolításra, tudtok ajánlani valaki?
Kinek szedtek le szemölcsöket fagyasztásos módszerrel? Milyen volt, hol találok egy jó bőrgyógyászt?
Nyíregyházán keresek jó bőrgyógyászt?
Just 31es olajat mire, hogyan használtad eredményesen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!