Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért ilyen eres a kezem...

Miért ilyen eres a kezem mostanában?

Figyelt kérdés

Zöld teát szoktam mostanában inni, de nem hiszem, hogy emiatt.


A másik ok talán lehet az, hogy a combomat szoktam masszírozni, mert azt mondják az jó a vérkeringésre.(meg egyéb más okokból) Pedig nem szoktam nagyon erősen masszírozni, csak hogy épp pont jó legyen (nem is vagyok erős )..

És azóta ha a kezeim a lábaim mellett vannak, akkor tisztára kidüllednek az erek főleg a kézfejemen..

De nagyon látszódnak. Mitől lehet még ez?oO Most akkor hagyjam abba a masszírozást? Igaz előtte is néha volt, hogy látszódott de nem ENNYIRE. Ez már számomra zavaró nagyon rondán néz ki!


Miért, mitől van ez?


Remélem kapok rá valamilyen választ. Vagy egyáltalán mit tehetnék ellene?


Nagyon zavaró ez egy lánynál??://

Lány vagyok 19.


2011. jún. 1. 18:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocs,hogy hosszú lett


Ja és egyébként 43 kg vagyok.

És mindennap 1x olyan 5 vagy 8 percet szoktam masszírozni zuhany alatt.(meleg zuhany)

2011. jún. 1. 18:35
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom, nem iszok alkoholt.

Egy nap 1,5 L vizet iszom meg.

2011. jún. 1. 18:37
 3/20 anonim ***** válasza:
mindenkinek látszanak az erek a lelógó kezén, még a Dávid szobornak is.ez természetes.
2011. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem ez már nem az.

MInt írtam előtte is látszódott de az ok volt fel sem tűnt.

Ez már nem természetes.

2011. jún. 1. 18:40
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy a meleg miatt tágulnak ki ennyire az ereid?

A melegtől nekem is jobban kijön a visszerem,sokkal jobban lehet érezni,nagyobb,ezerszer jobban látszik,mint amikor nincs fülledt meleg idő...

Ilyenkor a kezemen lévő erek is eléggé látszanak...

2011. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Smartguy86 ***** válasza:
Engem az aggasztana, hogy 43 kiló vagy!!! Milyen magassághoz? 19 évesen 43 kiló? Ahhoz 140 centi magasnak kéne lenned, hogy ez ne legyen kóros!!! Így nem csoda, hogy kilátszanak az ereid, ha ilyen sovány vagy!
2011. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
163 centi vagyok.Mindig ilyen volt a kezem, vékony, és soha nem dülledt ki így. Nem igaz, hogy ezt nem lehet felfogni.
2011. jún. 5. 14:41
 8/20 Smartguy86 ***** válasza:
Kezdj el szépen hízni, mert a jelenlegi testsúlyod nem egészséges!!! Legalább 55 kilónak kéne lenned, hidd el, a kóros soványság miatt olyanok a kezeid, amilyenek!
2011. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem azért olyanok. Normálisan eszek, sosem híztam mindig ilyen voltam és akkor nem volt ilyen soha.

Még 1 éve se.

meg fél éve sem.

Majd hízok , ha kell, addig jól elvagyok így.

2011. jún. 6. 13:40
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
ja, azzal kellett volna kezdened, hogy anorexiás vagy.Másfél liter vizet megiszol naponta, az rendben is van addig, amíg nem az evést helyettesíti. A segítséget, amire szükséged van nem itt fogod megkapni, és nem igaz, hogy jól vagy, lám még itt sem tudod elhitetni, akkor nem értem, hogy sikerül elhitetned a környezeteddel. Sürgősen fordulj szakorvoshoz.Első körben pszichológushoz.Ja, és nem érdekelnek a pontok, nem azért vagyok itt.A combodat nem azért masszírozod, hogy vékonyabb legyen? Nézz szembe a tényekkel és ne menekülj betegségbe, tudod, nem méltó...
2011. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!