Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért ilyen eres a kezem...

Miért ilyen eres a kezem mostanában?

Figyelt kérdés

Zöld teát szoktam mostanában inni, de nem hiszem, hogy emiatt.


A másik ok talán lehet az, hogy a combomat szoktam masszírozni, mert azt mondják az jó a vérkeringésre.(meg egyéb más okokból) Pedig nem szoktam nagyon erősen masszírozni, csak hogy épp pont jó legyen (nem is vagyok erős )..

És azóta ha a kezeim a lábaim mellett vannak, akkor tisztára kidüllednek az erek főleg a kézfejemen..

De nagyon látszódnak. Mitől lehet még ez?oO Most akkor hagyjam abba a masszírozást? Igaz előtte is néha volt, hogy látszódott de nem ENNYIRE. Ez már számomra zavaró nagyon rondán néz ki!


Miért, mitől van ez?


Remélem kapok rá valamilyen választ. Vagy egyáltalán mit tehetnék ellene?


Nagyon zavaró ez egy lánynál??://

Lány vagyok 19.


2011. jún. 1. 18:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás, nem kell ahhoz anorexnek lennem, ha csak 43 kiló vagyok. Ugyanúgy eszek normálisan, az meg egyenesen hülyeség, hogy azért masszírozom,hogy vékonyabb legyen. Nem ezért. Mert van egy kis narancsbőr a combomon és állítólag jó rá, ha masszírozom. És ezt tapasztalatom is, hogy tényleg jó rá.
2011. jún. 6. 16:07
 12/20 Smartguy86 ***** válasza:

Narancsbőr 43 kilónál és 163 centis magasságnál??? Észnél vagy te? Hogy lenne már narancsbőröd, mikor zsírod is alig van???


Neked súlyos önképzavarod van, ezért zavarnak az ereid is. Fordulj orvoshoz minél előbb!

2011. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Te nagyon hülye vagy, hallod!

Te tudod jobban, vagy én???!! Hagyj döntsem már el én, hogy van-e narancsbőröm vagy nincs. Ha lehetne azt mondanám, nincsen, De VAN!!!!! Tudom jól, hogy néz ki a narancsbőr, és az az.

AKár tetszik neked akár nem, igenis több a zsírszövetem, mint az izom. Max nem látszik meg, csak lerakódik.narancsbőr formájában. Nem vészes, de 1 éve még az volt.

2011. jún. 7. 14:16
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja tökéletes példája vagy annak, hogy nem tudsz semmit és tudatlanul írsz. Ugyanis narancsbőr nem csak a duciknak vagy az átlagos 50-60 kilogrammú lányoknak lehet, elvagy tévedve de nagyon. Még modelleken is van.
2011. jún. 7. 14:17
 15/20 A kérdező kommentje:
És elkanyarodtunk a témától, úgyhogy légyszives többet ne írj.
2011. jún. 7. 14:24
 16/20 Smartguy86 ***** válasza:
Minden bizonnyal, a 43 kilóból csak 10 kiló az izom, 5 kiló a csont és a maradék zsír :DDDDD
2011. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én legalább jó eséllyel később nem leszek elhízott malac;) Nem zavar, ha gúnyolnak tudom hogy nézek ki, igy ismeretlenül meg kép nélkül meg elég gáz gúnyolni a másikat főleg interneten: D Azért kíváncsi lennék rá, hogy te olyan tökéletes vagy-e ;) De nem baj.
2011. jún. 7. 22:31
 18/20 Zselésalmatorta válasza:
Kaptál már valakitől értelmes választ az erek kérdésére, vagy mindenki csak a súlyoddal buzerál? Jó lenne, ha normális válasz jönne, mert engem is érdekel a dolog.
2016. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
mááá nem azéé gyerökök de itt mindenki a testsúlyával van. genetika is okozhatja ezt... nekem is eres...én ezt akkor kezdtem el tapasztalni amikor komolyabban elkezdtem foglalkozni az edzéssel nem KONDIVAL GYM stb...megeröltetésre tudok tippelni, ami most attól függ ha te eddig nemvégeztél nem vagy hozzászokva pl a kerti munkához akkor neked egy ilyen szimpla maszírozás is megterhelő lehet még ha te nem is érzed én jártam masszörhöz akinek eres volt a keze de meglepően nem feltűnően <én ezt direkt figyeltem :D > a keringési probléma zavara háát nem tudom... van akinek nem magas a vérnyomása mégis eres a keze a testúlyodnak pedig nem hiszem hogy köze van hozzá.Mennyi zsír van rajtad stb... alacsony tezstzsírszazaléknak nincs köze hozzá hiszen ismerősöm 60 kiló vagy 183cm magas 59 kiló körül és mégsem eresek a kezei... nagyon a sötétben puhatolóz'unk' .Én megfigyeltem az edzésen hogy amikor az izmok megfeszülnek akkor duzzadnak ki az erek illetbe utána ,amikor regenerálódik és bizony az oda nem fogg vizzaduzzadni :D szóval ha már egy érr ott van az ott is marad :D ennyit tudtam segíteni egy 19 éves nőnek :)) OHOHHOHO LOOK AT THE GENTLEMAN WHAT WAS THAT
2017. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A masszírozással erősíted a kezed ezért jobban kilátszanak
2022. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!