Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopátia + fogszabályzó?

Homeopátia + fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Vízben feloldható golyócskákat kaptam, és azt mondták, hogy nem szabad fémkanállal keverni. Ezt értem, de a fogszabályzóm (ami ugye fém) vajon "tehet kárt" a hatásában?


(CSAK normális válaszokat várok, a lebeszélő jellegűek nem érdekelnek, mivel nem ez a kérdés!) Köszönöm.


2011. júl. 5. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen...
2011. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Ha hiszel a homeopátiában minek van fogszabályzód?


Majd a csiroki hajtampon megoldja azt is nem?

2011. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig a választ sajnos nem lehet elkülöníteni attól, hogy úgy általában mit is tudunk a homeopátiáról.


Első körben azt mondom, hogy az orvost kellett volna megkérdezni, aki felírta. Ő biztos hisz benne, az ő válaszát nem fogod bántónak találni.


A szkeptikus válasz pedig az, hogy mivel a homeopátia hatását sem sikerült mindeddig igazolni, ezért minden tanács, ami arra irányul, hogy hogyan kell bevenni, és hogyan nem, színtiszta mágia.

Ha hiszel benne, akkor szedd! Ennyi.

2011. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Sztem sokat nem változtat a hatásán a fogszabályzód, nem olyan mintha egy kanállal kavarnád meg, nem is érintkezik vele olyan sokat, meg hát az orvos is látta h van fogszabid végülis.

A többieknek meg:

Én nagyon megszerettem a homeopátiás gyógyszereket, minden kezdődő betegségemet még csírájában elfojtja. Több éve nem volt semmi komoly bajom amire antibiotikumot vagy gyulladáscsökkentőket kellett volna szednem, előtte meg elég sokat kellett nassolnom belőlük, :S de szedni tudni kell az tény.

XD nem tudom miért kéne úgy beszélni róla mintha egy 'sámán mormolna felettünk varázsigéket' gyógymód lenne...

2011. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
XD Eszembe jutott még az, h mi lenne ha szívószállal innád? :O :) akkor nem ér annyira hozzá.
2011. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Közben sikerült elérnem az orvost, kiderült, hogy az nem befolyásolja (amúgy fogalmam sincs, hogy miért).

Utolsónak: bent kell tartani a "levet" a számban, mivel elvileg nyálkahártyán keresztül szívódik fel, szóval nem lehet csak úgy "lenyelni".

A többieknek köszönöm azért a választ... Eddig mondjuk hat.

2011. júl. 8. 02:05
 7/8 anonim ***** válasza:

"amúgy fogalmam sincs, hogy miért). "


Megnyugtatlak, neki sincs.

De ha hat, akkor hajrá!

2011. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fémmel való érintkezés bizonyára nem elönyös!

Azonkivül nyugodtan le lehet nyelni, az akkor is hatni fog (állatoknak is így adják!), tehát én a te helyedben szalmaszállal venném be, ahogy egy elözö válszoló is

-nagyon okosan- írta!


Aki pedig nem hisz a homöopátiában, az elöbb próbálja ki..., nem fog benne csalódni.

2011. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!