Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen természetes gyógymódot...

Milyen természetes gyógymódot tudtok cukorbetegség gyógyítására?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a Béresnek van egy teakeveréke, de az sem ggyógyít ki senkit, legfeljebb normalizálja a vércukorszintet. 40 éve vagyok inzulinos cukorbeteg, de még egyetlen orvos sem tudott kigyógyítani belőle. Tehát csak az inzulinba bízom, na és aki tablettás II. típusu az meg a gyógyszerébe bízhat, amit szakorvos ír fel. Úgyhogy részemről Passz!!
2011. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nem inzulinfüggő cukorbetegség nagy lemondások árán karban tartható szigorú diétával. De ezt az orvossal kell megbeszélni.
2011. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
Tavaly vérvétel eredményeképpen mondja a háziorvosom hogy magas a cukorszint és felírta a gyógyszert. Körben ültettünk lucernát és minden nap összeturmixoltunk egy pohárral. Fintorogva de megittam. A következő laborvizsgálatnál már normális volt az érték. Szedek azért egy felet mivel télen nincs lucerna az idén meg nagyon silányan kelt ki. Nekem egyszer sikerült az tény,szeretek mindent kipróbálni.
2011. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyógynövényből babhüvely,vitaminból króm.Mindkettő mellé számos embert tudok állítani,akinek hatásos volt.A króm ásványi anyag mindenképpen szükséges ilyenkor,több gyógyszert szedő elhagyhatta szedésével a tablettáit,és voltak inzulinos páciensek is,akiknek csökkenteni kellett az adagjukat.
2011. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kriszta7 ***** válasza:

csodalatosgyogyulasok.hu

itt vannak olyanok akik meggyógyultak és akik segítettek nekik

2011. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!