Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a teendő magas pulzus ellen?

Mi a teendő magas pulzus ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem az lenne,mit lehet tenni a magas pulzus ellen,ha gyógyszert nem szeretnék még szedni?

Magas pulzus alatt 100-125-ös pulzusméréseket értek.

Vérnyomásom általában alacsony és normál közt van.

Értelmes tanácsokat előre is köszönöm!

20/L.


2011. aug. 8. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"...mindenképp forduljunk szakorvoshoz, hiszen a normálisnál nagyobb pulzusszámot számtalan egészségügyi probléma, mint például pajzsmirigy rendellenesség, szívizombetegség, láz valamint tüdőbetegség is okozhat”


szóval menj dokihoz, egy kivizsgálásra

ez nem jelent még gyógyszer szedést

2011. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 22/L vagyok és ugyanez a helyzet,nekem kiderítették,hogy szívbillentyű deformitásom van,szóval érdemes orvoshoz fordulni.
2011. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, kell 1 vérvétel, a pajzsmirigy működése befolyásoló tényező, aztán kardiológia. Nekem így volt. Megnézik a szíved ultrahanggal, ha semmi elváltozás, akkor felírnak 1 gyógyszert, vérnyomáscsökkentőt, ritmusszabályozót, az orvos tudja. Alapból 120 a pulzusom, a vérnyomásom jó mint neked. Ne aggódj!
2011. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!