Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyogyult mar valaki agykontrol...

Gyogyult mar valaki agykontrollal?

Figyelt kérdés
Peldat is irjatok legyszi! koszonom elore is.
2009. ápr. 20. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt a tv-ben, hogy egy nőnél halálos betegséget állapítottak meg és ő naponta több 100-szor leírta egy füzetbe, hogy meggyógyulok. Meg is gyógyult, a daganata (azt hiszem az volt) visszahúzódott nála.
2009. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A gondolatnak teremtő ereje van. Édesanyámnak a NEM kis méretű myomája (méh jóindulatú daganta)fejlődött vissza, és azóta is egészséges. Orvosi vizsgálatokkal bizonyított.

...de az agykontroll nem abból áll,hogy hosszasan ismételgetsz valamit, amit szeretnél elérni.

2009. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Agykontrollt nagyon is érdemes kiegészítő terápiaként használni mert komolyan segíti a gyógyulást. De ismétlem ez kiegészítő terápia, ami persze nem zár ki néhány csodás esetet amikor csak az agykontrollnak köszönhető a gyógyulás.

A század elején dívott a mesmerizmus ami nagyon hasonló volt, a mai hipnoterápia alapja. Azonban súlyos kudarcba fulladt amikor komolyabb betegségekre akarták kizárólagosan használni. A hipnózissal is ez a helyzet. Kissebb bajokra, bőrbetegségekre, fájdalomcsillapításra nagy sikerrel lehet alkalmazni, de egy rákos beteget csupán hipnózissal vagy csak agykontrollal gyógyítani felelőtlenség.

Egyébként a tv-ben látott nőt ismertem, és sajnos némi javulás után meghalt.

2009. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
17%
Gyógyulni nem gyógyultam, de a 13 centis faszomat a triplájára növesztettem. Így már csinálhattam lovakkal is. Jó volt.
2010. jún. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon beteg kutyust gyógyítottam agykontrollal,akivel az orvosok nem tudtak mit kezdeni,és csak fogyott és fogyott.Napról napra láttam a romlást,és olyan erős érzelmi vihart kavart bennem,hogy minden egyes idegsejtemmel az ő gyógyulására koncentráltam minden reggel és este(elképzeltem rendes súlyban,egészséges kinézettel ahogy rohangál a gazdája körül,és neki is üzentem éjszaka-a kutyának-)pár hét-1 hónap múlva én döbbentem meg a legjobban a látottakon.(A kutya visszahízta az elvesztett kilóit,kihullott szőre nagyrészt visszanőtt és úgy rohangált a gazdája körül ahogy minden egyes nap elképzeltem./Nagyon fontos volt az az érzelmi töltet,amivel nekiállunk programozni.Tényleg akarnunk kell teljes szívünkkel!/
2012. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ign
2023. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!