Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Power Balance karkötő: Jobb...

Power Balance karkötő: Jobb vagy bal oldalon kell hordani? A különböző oldalakon mik a hatásai?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömtől hallottam,hogy mások a hatásai a másik oldalakon....Vélemény,tapasztalat?


NORMÁLIS VÁLASZOKAT!


2011. szept. 10. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Bal oldal: hirtelen szimpatikusnak kezded érezni Gyurcsány Ferencet.

Jobb oldal: Szokatlan vágyat érzel, hogy narancsot egyél.

Remélem segítettem.

2011. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

10:00 - "nagyon sokat segítettél" NEM EZT KÉRDEZTEM!

11:20 - és ott hol találom meg a választ? : O

2011. szept. 11. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

-.-"""""

Ott azt a választ találod meg, h tök mindegy. Mert ha elolvasod, rájössz, h csak a belévetett hited miatt működik, ha működik...

2011. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegy hová teszed, mert hatástalan.
2011. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudok mutatni egy korrekt hatás tanulmányt.

[link]


Még kiegészítem a saját váleményemmel.

Minden hatással van a tudatodon keresztül a leki állapotodra. A leki állapot szoros összefüggésben van a testi működéssel.


Egyébként teljesen mindegy, hogy az a hologrammos karkötő vagy egy krisztus feszület a zsebedben, de lehet kiskutya gumi is. Egy a lényeg, hogy higyj benne! Akkor a mély lelki mű

ködésre hatással van, ami pszichoszomatikusan megerősítheti a fizikai testi működéseket, a magabiztosságot.


Sokan ezért mondják, hogy hívőnek kell lenni, mert pl az isten hit is pontosan ilyen. Persze akik mélyen hisznek, azok nem tudják így elmondani, miért is jó a hit.

Hát ezért. Aze redményét illetően mindegy miben hiszel, csak mélyen hinni kell benne, kételkedés nélkül. Olyanban higyj, amiben komolyan és mélyen megbízol. Annak lehet jó hatása rád.


Tudom, kicsit filozófikusra sikeredett, de ezek a tények.

Egyébként a kis szilikon karkötő kutyasz..t sem ér.

..legfeljebb dísznek jó mert divatos, ugyanis sok embert bepaliztak már vele. :-))

2012. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!