Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel tisztítsam a vérem?

Mivel tisztítsam a vérem?

Figyelt kérdés
Milyen vény nélkül kapható szerekkel? Esetleg milyen étellel, teával?
2011. szept. 15. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A népi hagyomány a fokhagymát, és a vöröshagymát ajánlja.

De ha félévente elmész vért adni az is jó, úgy olvastam a királyok, uralkodók rendszeresen vagdosták magukat, illetve elterjedt gyógyítási mód volt akkoriban az érvágás.

2011. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 okoska31 ***** válasza:
attól függ mennyire veszed komolyan, és mennyi pénzed van rá széles a skála. A nem olcsó, de nagyon hatékonyért írj. (gyógynövények ezek is, kórházban felmerült szepszist is gyógyítottak vele)
2011. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sok pénz nem lenne rá egy kúrára (gondolom 3 honapnál nem tartana tovább) havonta max 3-4 ezret tudnák rászánni a fokhagyma, vöröshagymárol én is tudtam, nem vált be valami más ezeken kívül?
2011. szept. 15. 11:49
 4/16 A kérdező kommentje:
Komolyan venném nagyon is! Beteg vagyok :( tartós beteg.
2011. szept. 15. 11:52
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha leírod konkrétabban a problémát, javasolhatok rá terápiát.

-t-

2011. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fáradékony vagyok 17éves fiú. Psoriasis-os(ez egy bőrbetegség) ez valamilyen szinten vérbetegség sőt az is!
2011. szept. 16. 10:02
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

A psoriasisnak nincs köze a véredhez. Annál inkább az öröklött génekhez. Családban van pikkelysömörös?


végzős orvostanhallgató

2011. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Van egy unokatesóm apai ágról.
2011. szept. 17. 07:34
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként már hallottam olyan gyógyszerről ami öli a vérsejteket és az egyik ismerősömnek nagyon bevált csak nagyon erős az a gyógyszer és veszélyes is!
2011. szept. 17. 07:38
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az oldalon található termékek nem fognak segíteni. Gyanús, hogy név nélkül van fenn a termék magyarországi distributora. Azt sem tudjuk, hogy egyáltalán van-e magyarországi engedély a forgalmazására. A pikkelysömör élethosszig tartó betegség/állapot. Feltehetőleg immunológiai alapjai vannak a kialakulásának, melyet a tudomány jelenlegi állása szerint érdemben befolyásolni aligha tudunk.

Ha van kérdésed a betegségedről, nyugodtan tedd fel.


végzős orvostanhallgató

2011. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!