Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi segít felfázáskor a leggyor...

Mi segít felfázáskor a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 07:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen stádiumban vagy. Mióta tart, mennyire vagy felfázva?
2011. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalan-mezei zsurloteat fogyasszal belsoleg, es ebbol lehet ulofurdot is csinalni. Egesz furdot is tudsz kesziteni: kakukkfu-kamilla-csalan-cickafarkfubol. Ha kezdeti stadiumban van, akkor ez segiteni fog, de nem artana elmenni egy orvoshoz.
2011. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak antibiotikum segít.
2011. szept. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a gyógyszer segít, de ha korai stádiumban vagy, gyógynövényes szerek is segíthetnek. pld urogin. Menj be a patikába és majd ők ajánlanak vmit. Mellette melegen kellene tartani a hasadat, pld párnával, de egy melegvizes palack is megteszi!

Jobbulást kívánok!

2011. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Cickafarkfű tea fogyasztása langyosan, fekvés, pléddel körbetekerve a terekad, plusz jó forró ülőfürdő. Nekem ez szokott segíteni!
2011. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A "felfázás" mint olyan csak egy téves szóhasználat, ami elterjedt a köztudatban. Valójában baktérium fertőzésről van szó, aminek a tüneteit meghűlés, hideg fokozhatja (innen ered a tévedés). Menj minél előbb orvoshoz, mert ezek a baktériumok gyorsan terjednek felfelé a vesemedencéhez, és sokkal súlyosabb betegség lehet a szövődménye.
2011. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Orvos, bár addig is a legtöbb amit tehetsz, hogy literszámra iszod a vizet, teát, üdítőket (inkább valami rostosat, de ne szénsavasat ha már). Akkor legalább van ami átmossa a szervezeted.

(amúgy nem csak baci tud ilyet okozni, hanem akár egy hosszabb, kiadósabb szex is, anatómiai sajátosságok okán :S)

2011. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cukormookus ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segit, (ha idoben elkapom a kis piszkalodost), hogy megiszok 3-4 sort (bocsi, ninscenek ekezeteim,tenyleg a kisse alkoholos, kesernyes izu italra gondolok), mert vizhajto hatasu es ellazit, hogy legalabb pihenni tudj. Ha mar ugy erzed ki tudsz mozdulni a lakasbol, irany a doki!
2011. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igyál sok gyóygteát, kamillát.

Sós fürdő!!!

Immunizál tegyél 2-3 kilót a legolcsóbb konyhasóból bele és legalább 20 percig áztasd magad ezt ismétled meg néhány napon keresztül.

Orvoshoz kell menni mindenképp de ez rengeteget segíthet. Sok nő hajlamosabb ezt elkapni, és újra és újra össze szedi, de ezzel ez megelőzhető.

Hát a lényeg az hogy ebben az esetben szó szerint ki kell pisilni a betegséget, szóval vízhajtó és a vizelet kiválasztást fertőtlenítő teák és hasonlók kellenek. C vitamin.

2011. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nekem a tőzegáfonya kapszula használ, egyszer nagyon felfáztam, azóta könnyebben alakul ki sajnos felfázás nálam, de ha érzem hogy nincs rendben, napi 2-3 kapszulától a kezdeti stádiumban helyre szoktam jönni. Gyógyulásban is segít, megelőzésre sem rossz, de ha már erősebb tünetek vannak, akkor muszáj orvoshoz menni.
2011. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!