Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire érdemes megvennem a...

Mennyire érdemes megvennem a lioton gélt, és a rutascorbint visszérre?

Figyelt kérdés

Most is elpattant halványan igaz, de látszódik egy-két kisebb hajszálér. Nem szeretném, hogy még több jöjjön ki. Még akkor is ha kevésbé feltűnő. Szóval még idejében szeretném eltüntetni.

Pedig nem iszok alkoholt, nem cigizik .egészségesen étkezem, sok vizet iszok, stb..

Láttam már visszeres lábakat, nem akarom,hogy az enyém is olyan csúnya legyen.


Szóval ilyenkor mi a teendő?:S


2011. okt. 7. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes megvenni. Ha a Rutascorbint nem bírja a gyomrod, akkor flavin készítményt is szedhetsz helyette.
2011. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Flavin is jó visszérre?
2011. okt. 13. 09:30
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
Sajnos nálam is ez van s gondolom belejátszik bőven a genetikai öröklődés. A lioton gél jó mer hűsíti a fáradt duzzadt lábat de hogy eltünteti e a már megpattant hajszálerek nyomát azt még nem tapasztaltam. Fel kellene szívódnia a seprűerek nyomainak de megoldást én sem találtam még. A lézer jöhetne számításba,de iszonyúan drága és aprólékos.
2011. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Állítólag a rutascorbin jó erre, hogy eltüntesse de nem tudom, hogy még annyira nem látszódik csak egy kettő (bár van egy hosszabb is de az néha eltűnik:S), szóval hogy ha most megveszem nem tudom, hogy nem -e inkább árt mintsem használ. Vagy lehet idejében kéne szedni? Nem tudom.


A lézeres kezelésről még nem hallottam, de gondolom mennyire drága lehet. Viszont ennek is utána lehetne nézni net-en, hát ha akik kipróbálták azok írtak- e valahova véleményt a dologról, hogy érdemes-e sok pénzt kiadni arra.

2011. okt. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!