Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha lúdtalpam van, és vettem...

Ha lúdtalpam van, és vettem egy erős lúdtalpbetétet, az kb mennyi idő, mire rendesen visszaáll, a rendes tartásra? Mert a doki aztmondta, ohgy ez jó lesz a lábamra, és idővel eltűnik. Az mennyi idő?

Figyelt kérdés
;>
2011. okt. 9. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Mármint hogy a lúdtalpad el fog tűnni? Vagy mi? Hány éves vagy?


Én 17 éves korom óta hordok lúdtalpbetétet, most 21 vagyok, de csak minimális javulást tapasztaltam.

2011. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A lúdtalp a betéttöl SOHA NEM tünik el, csak kevesebb fájdalmat okoz. Am segit, ha sokat tortnáztatod, természetesen megfelelö módon.
2011. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A torna csak gyerekkorban hatásos.
2011. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aztszeretném, hogy elmúljon, de az sosem lesz? :S
2011. okt. 9. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Tévedés, nemcska gyerekkkorban hatásos a torna, hanem felnötteknél is, csak tovább tart, mire észrevehetö. A betét viszont inkább ront rajta, mert alulról megtartja a talpboltozatot, és igy azok az izmok, amiknek ez lenne a dolga, még jobban elkényelmesednek.
2011. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem meg korrigálja a lábfej izomzatának a gyengeségét és optimális tehermegosztásra kényszeríti a lábat. További károsodást gátol meg mint például a gerinc deformálódását ami már nehezebben korrigálható. A vett és az ortopéd szakorvos receptje alapján készített betét kb. olyan mint a szemész által felírt szemüveg és a bárhol kapható szemüvegek közötti hasonlóság.
2011. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adidas02201 válasza:
1 et mondok,hord tovább! :D
2011. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ádi99 válasza:
Nekem is az van és a titka az Achilles ín nyújtása és ahhoz kapsz egy rendes feszítőt amit éjszaka kell hordanod. Egy komolyabb Ortopédushoz kérj beutalót vagy valamit és mond neki hogy hallottál erről és kérd ezt mert attól tuti helyre áll teljesen.
2013. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!