Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pánikbetegség gyógyítható...

Pánikbetegség gyógyítható vagy legalább is enyhíthető agykontrollal? Mire jó tulajdonképpen az agykontroll?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az agykontrollosok szoktak relaxálni, ami nagyon jó, mert nyugtatja az idegrendszert, és a pozitív gondolkodás szintén rengeteget segíthet.Az agykontroll tulajdonképpen mindenre jó, még ha néha eredménytelen is marad, akkor is jó, a pozitív hozzáállás szempontjából.

Pánikbetegségen inkább a hozzáállás megváltoztatása a legcélravezetőbb.Rendszert kell vinni az életedbe és ahhoz nagyon ragaszkodni, az is regenerálja az idegrendszert.

2011. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom egyértelműen.Egyetlen bibi van a dologban,ha olyan mélyen érint minket az adott probléma,hogy túlontúl ráfeszülünk a dologra.Sajátot én is nehezebben kezelek ilyen módszerrel,mint rajtam kívülállókat.De az agykontroll működik.Minden belőlünk indul,mi generáljuk,mi tápláljuk,olykor egy pillanatnyi figyelmetlenség-szülte helytelen gondolatcsírából.Ugyanígy mi tudjuk meggyógyítani is.Tudatosan és megingathatatlan hittel.A pánikbetegségek zöme is hibás látásmódból ered.
2011. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Főleg azzal gyógyítható. A gyógyszerek nagyon sokszor hatástalanok erre a betegségre. Csak a saját gondolataiddal tudsz meggyógyulni.
2011. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én NLP-vel próbálkoznék!
2011. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!