Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezüst kolloidról mit tudtok?...

Csilla Julianna kérdése:

Ezüst kolloidról mit tudtok? Hol kapható? Mire jó?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy megfázásra, influenzára az egyik leghatékonyabb vírus ölő. Gyógyszertári reakciók: 1. nem kapható náluk, menjek gyógynövény boltba. 2. van de csak külső használatra ! Na ezt nem is értettem, mert én nem mondtam, hogy meg akarom inni, mégis ez volt az azonnali reakció, olyan képpel hogy nehogy kérni merjek! ????? Nem értem. Ez lenne a csodagyógyszer, de beszerezni nem lehet, mert csak a titokba avatottaknak van ???? Ha meg elmegyek egy fitotékába, vagy valami hasonlóba, honnan fogom tudni, hogy okés-e amit vettem?
2011. okt. 25. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én Herbáriában vettem nyugodtan idd meg én is megittam és élek még.Szerintem jó lesz télre Neked.Persze h a gyógyszertárban ezt fogják mondani bezzeg ha valami mű multi"vitamint" kértél volna ami tele van vívőanyagokkal meg mittudomén még mi lehet benne de vitamin az nem sok, arra nem mondták volna ezt.Egyébként az ezüst kolloid külsőleg is jó pl. pattanásokra.A multivitaminok csak arra jók,hogy jó drága vizeletet tudj előállítani otthon magadnak vagy jól megnövelik az étvágyadat.Tudom ajánlani télre még az echinaceát grapefruitmag olajat esetleg gyömbért de azt csak időszakosan.Mind-mind nagyon jók!!
2011. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Echinácia cseppem van. Azt ma kezdtem szedni. A fiamnak echinacia pezsgőtablettát akarok adni, mert abban nincs alkohol, ő 13 éves. Ezek miért vannak a gyógyszertárban, és ezek miért nem titkosak?
2011. okt. 25. 15:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából egyik sem titkos.Nem tudom mi alapján engedik de pl.a herbáriás csaj azt mondta h szeretne tartani homeopátiás szereket de nem engedik meg csak a gyógyszertár tarthatja holott sok orvos nem hisz a homeopátiában érdekes.Szóval nem titkos de a gyógyszertárnak és az orvosoknak biztosan nem érdekük h mi ezeket a gyógyhatású készítményeket vegyük a gyógyszerek helyett.Ja és a propoliszos cseppek is nagyon bevált nekünk immunerősítésre sebre fogfájásra.
2011. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az ezüst kolloid nem gyógyszer.

patikában bárki beszerezheti.


Elsődlegesen az a funkciója, hogy a gombás fertőzéseket,

a vírusokat, és a bakteriális fertőzések hátterében álló rossz baktériumokat kiöli a szervezetből. Tehát nagyon hatékony, és hasznos.

2011. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok, elfelejtettem belinkelni ezt a videót:

Nézd csak ;))

http://www.youtube.com/watch?v=DY3AhDwggTI

2011. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"az ezüst kolloid nem gyógyszer.

patikában bárki beszerezheti. "

mint, ahogy írtam az egyik patikában nincs, a másikban meg rögtön azt válaszolták, hogy csak külsőleg!!! annyira visszautasító volt a gyógyszerész csaj, hogy majdnem bocsánatot kértem, hogy egyáltalán meg mertem kérdezni. Ezek után nem mertem kérni, mertha külsőleg akkor azt nem merem meginni, pedig nekem náthás, megfázásos tünetekre kellene.

2011. okt. 26. 09:45
 7/10 A kérdező kommentje:
a videót csak este tudom megnézni - az okokat nem sorolom :(
2011. okt. 26. 09:47
 8/10 Sándor Jánosné válasza:
Én gyógynövény párti vagyok ,sok betegségem van ,köztük fémallergiám kipróbálhatnám -e ? Gyerekeknek mennyi idős kortól adható ?? Várom mielőbbi válaszukat ,köszönöm.....
2011. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fémallergia esetén abszolút nem ajánlatos.. végülis fémről beszélünk, s az mindegy hogy kolloidos variációban van.
2011. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gattarocca válasza:

Szerintem ez a leírás elég korrekt, és náluk lehet kapni is ezüstkolloidot.

[link]

Én megfázás, nátha idején használom elsősorban, illetve télen huzamosabban, viszont sok másra is jó, mind külsőleg, mind belsőleg.

2015. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!