Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » MBT cipő - mik a tapasztalatok?

MBT cipő - mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam róla, de a ti személyes tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Elég súlyos gerincferdülés miatt vennék, de kíváncsi vagyok, kinek jött be.
2009. máj. 12. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősomnek nagyon bevállt,a röntgenkép is szebb lett.Más névvel egyébként,olcsóbban kapható a Jelló-ban
2009. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk anyukám és nagymamám is vett magának, egyikőjük se birta megszokni, azt mondják "billegős":D nem is hordják azóta
2009. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kényelmes de sokat nem szabad benne menni,mert megfájdul a lábad.(legalábbis nekem 3 óra múlva annyi)
2009. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szia, én vendéglátós vagyok és így van hogy 12-14 órát is állok/megyek mialatt dolgozom. kondiban dolgoztam abban estére már nagyon fájt a lábam. ekkor döntöttem el hogy nekem megéri azt az 50.000.-ot mert valljuk be azért nem olcsó. ja amit írtak előttem hogy ugyan ez más néven nem igaz mert igaz hogy van ilyen de nem ugyan ez csak utánzat. na de mindegy. szóval elkezdtem hordani nagyon furcsa volt mert billeg előre hátra de pont ez a lényeg, és két napig annyira fájt a talpam és a térdem, előhozott olyan izmokat is "dolgozni", amikről nem is tudtam hogy vannak, aztán eltelt még pár nap és már észre sem vettem hogy billeg, csak azt hogy nincs bedagadva a lábam, nem fájnak a visszereim, szóval nagyon szuper. sokszor még haza is ebben mentem és hossszú honapokig hordtam, utána télen gondoltam divatozom egy kicsit felvettem a szőrös csizmámat és olyan volt mintha egy betonkockát hordanék, és ez előtt fel sem tűnt. annyira megszoktam és annyira kényelmes az MBT!! ja és most gyed-en vagyok és sokat sétálok a lányommal és egyre több kismamán is látom, sőt nálunk a kórházban sok doki is hordja mert ők is állnak eleget. szóval ha teheted és szükséged van rá vedd meg
2009. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Még várom a tapasztalatokat, hogy gerincferdülést mennyire hoz helyre.
2009. máj. 12. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy forgalmazótól hallottam (amikor még csak készülődőben volt a project), hogy az MBT megcsinálja a saját konkurenciáját az MBT cipők tovább fejlesztésével. Lehet, hogy most ez az olcsóbbik MBT.


Minden esetre, az hogy kinek segít, szerintem egyéni, attól függően, hogy ki, hogyan használja magát, és milyen az egyéni elrendeződése. Olyan ez, mint amikor Maris néni bevesz egy Aspirint piros pöttyeire, mert Bözsi néninek is az hatott.


Ha a jelen test koordinációhoz az szükséges, hogy az előre-hátra billegéssel arra kényszerülj, hogy felállj egyenesen, akkor valószínűleg jót fog tenni a cipő, kolléganőm is szereti.(Hacsak nem a billegést automatikusan csípőből fogod korrigálni, ami a kapaszkodás/veszítés miatt úgymond blokkolja a csípőt.)


Mivel a gerincferdülés oldal irányú, nehezen tudom elképzelni, hogy az előre-hátra működő MBT cipő hatással lesz rá.

Ha már gerincferdülés: guglizz rá az 'alexander-technika'-ra, az egyik bevásárlóközpontban volt bemutatójuk....

2009. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam csak pár percig volt egy ilyen cipő de még annyi idő alatt is megéreztem a hatását.

Szerintem nagyon jó .

lehet h veszek egyet..

2009. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak 2 ilyen cipője van.Előtte kétszer műtötték visszérrel,és utána sem lett jó a lába.Iszonyat dráha krémektől kezdve a legolcsóbbik mindent kipróbált,és semmi sem vált be.Vett egy MBT-t.Azóta nem kell kenőccsel kenni a lábát,egyenesebben jár,látszik rajta hogy egészségesebb lett.
2009. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szia, Én egy 14 éves gerincferdült lány vagoök. Korzettet is hordok rá. Most kaptam MBT és szerintem nagyon jó a hátnak, kcsit fura de jó. De én sem birok benne végtelen időt lenni, de én nagyon ajánlom. ha tényleg " súlyos" a ferdülésed, akkor valószinüleg neked is van fűződ, na viszont a Fűző + MBT a menyország a hátadnak, oylan mintha folyamatosan GY. tornáznál, ( persze nem intenziven, és nem is érzed ezt annyira) :)
2009. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MJozsi44 válasza:

Szia!

Mi a helyzet? Bevalt? En is gondolkodom csk az ára(89000 huf)odaver nekem rendesen...

Megerte megvenni?

2023. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!