Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Sonotherápia mennyire jó,...

A Sonotherápia mennyire jó, hatásos kezelés érszűkület, érelmeszesedés ellen? Árban milyen összeg olcsóbb, elfogadható a kezelésekért?

Figyelt kérdés
A szívkoszorúér elmeszesedésre, a végtagok érszűkületére és az agyi érelmeszesedésre is jótékony (csökkentő) hatással van a Sonotherapia? Kb. milyen sűrűn és hány kezelésre van szükség?
2011. dec. 3. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is hallottam már erről az eljárásról, de hogy önmagában ez sem oldja meg ezeket a problémákat, az szinte biztos. Hiszen ha te továbbra is azt az életmódot folytatod amellyel eddig eljutottál, akkor ez a terápia sem hozza meg a várt gyógyulást. Ahhoz hogy egy ilyen komoly probléma helyre tudjon jönni, ahhoz nagyon sokat kell tanulnod, és meg kell értened hogy a betegségedet te magad okoztad magadnak a helytelen táplálkozással, a mozgásszegény életmóddal, esetleges gyógyszerek mellékhatása is okoz ilyen betegséget, vagy netán állandó stressz van az életedben, amelyre úgy néz ki, nincs megoldás....

Ha egy valamilyen kezelési módra azt hiszed hogy megoldás lehet a sok éve folytatott vétkezésre saját magad ellen, akkor nagyon nagyot tévedsz. Lemondások nélkül nem lehet helyre jönni. Viszont ha tudsz változtatni, és kicsit kiképezed magad az egészséges életmóddal kapcsolatban, akkor nagyon gyors javulás történhet az állapotodban.

Először is szerezz be a témával kapcsolatos könyveket, olvass, olvass, és olvass. Aztán szanáld ki a konyhából az ártalmas alapanyagokat, ne vásárolj meg mérgeket az élelmiszer üzletekben, fogyassz tiszta vizet, pihenj többet, majd mozogj rendszeresen! Meglátod milyen könnyű újra egészségesnek lenni!

2011. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 homo ludensz ***** válasza:
Mikor időpontot kérsz oda ahol ilyen kezeléssel foglalkoznak akkor az első alkalommal csinálnak egy állapotfelmérést. Akkor mondják meg hogy hány kezelés javasolnak. Árban meg senki nem tudja neked megmondani hogy néked mi ér többet a pénzed (ha van) vagy az a néhány év amit esetleg még megélhetsz. Döntsd el magadban. A módszer hatásos ezfelöl ne legyen kétséged.
2011. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én két éve voltam, akkor 10 kezelés 40.000 ft volt. Most mennyi, nem tudom, de azt igen, hogy hatásos volt
2011. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenféle érre jó?
2014. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De milyen gyakran kellett járni?

Hetente?

2014. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk agyra nehezen tudom elképzelni -
2014. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért a sonotherápia nem csoda szer. Van veszélye is, mert ha valahol van egy vérrög, az elindulhat és trombózist okozhat És nagyon drága annyira nem jó, hogy ilyen kezelésekre menjen valaki. Családban volt aki kipróbálta, szinte semmit nem javult 20 kezelés után. Inkább egyen gyakran fokhagymát
2014. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sok helyen van érelmeszesedés, nem tudom hogy sokat segíthet e
2014. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!