Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vérkeringés javítása természet...

Vérkeringés javítása természetes módon?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet a vérkeringést javítani természetes módon? (gyógynövények stb.) Mozogni már elkezdtem, és a dohányzásról is leszoktam. Gyógyszereket nem szeretnék szedni, mert ki tudja többet árt e vagy használ?!
2011. dec. 6. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó folyadékháztartás, napi 4 l folyadék.
2011. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fizioterápiás dolgok. Mindenféle hideg, meleg fürdők, váltófürdők, masszázs.
2011. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Takács Jánosné ***** válasza:
50%
A vérkeringés javítására nagyon egyszerű módszer minden reggel egy nagy pohár kb2-dl.meleg víz meg ivása de olyan meleg legyen amit elbír a száj.Vagy pedig a Svéd frissítőmasszás havi sűrűséggel.üdv
2011. dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. dec. 8. 12:34
 5/8 hur093 válasza:
73%

"napi 4 l folyadék"-ez jó, csak kicsit pontosítok

*Napi annyi *1 liter folyadék, ahány *25 kiló vagy/több.

(ez esetben folyadéknak én csak a vizet nevezném, de a magas PH értékű víz még jobb)

2011. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 wiskerton válasza:

legjobban a teljes légzéssel, ez meditativ volta miatt gyogyitja a testet, mert a figyelem fentartása a jelenben lesz, (a légzés, most történik) szóval lélegezz mélyeket, először hasba, tudőközépbe, majd tödő csúcsba, a kilégzés ugyanigy de ez lassabb(kb dupla annyi ideig tart mint a belégzés) közben hatásos figyelni az egész tested, szivverésed, igy öngyogyulás következik be


én még a helyes kajálást teszem előre, nos minden ami zöldség, gyümölcs, ásványi anyagokban gazdag csirák stb, cukor, só kerülése, kész ételek, pékáruk fldolgozott ételek kerülése, mert ezekben semmi hasznos nincs igazán többletben tartalmaz káros anyagokat, és ha ilyeneket fogyasztas pl édességet sütit, kiszoritják a jó kajákat, pl gyümölcsök, én is édes száju vagyok, banán turmixokat eszek sokat, teljesk iőrlésü zabpehellyel, mert baromi finom és baromi jó, igy tovább

2013. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 wiskerton válasza:

kihagytam a fokhagymát, ás hagymákat, meg rengeteg gyógynövényt ami antioxidáns, vértisztitó hatásu (kurkuma, fekete üröm stb utánna lehet nézni)

illetve a viz amit már javasoltak, nem lehet túlzásba vinni, én napi 5 litert iszok, kezdetben nekem is szokatlan volt a napi 2,3 liter elérése, de ez amit mindenképpen megkell, mert erős tisztitó hatásu

2013. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kferike válasza:
a helyi vérkeringés széndioxiddal való javítását próbáltad már?
2017. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!