Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Betegségek, gyomorfájdalmak...

Betegségek, gyomorfájdalmak szorongás, stressz miatt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert karácsonykor is eléggé összerúgtuk a port a párommal, válás is felmerült, de a vége az lett, hogy a 1,5 éves fiunk miatt maradjunk együtt. Én szeretem, de így nehéz ha csak egymás mellett élünk. A gyomrom 30-31-én fájt, majd 1.-én, mintha elvágták volna, 2.-án nagyon-nagyon fájt, ma ismét semmi! Tudom orvoshoz kellene fordulni, de ha lelki dolog? Hullik a hajam is foltokban ( egy folt van rajt), az állítólag a mandulám van begyulladva, szerintem az is lelki..Szerintetek?

Köszi a választ!


2012. jan. 3. 13:55
 1/5 anonim válasza:

Én kineziológushoz járok, nagyon jót tesz a lelkemnek.

De, itt sem mindegy, kihez mész.

Költözés, külön élés, haza a szülőkhöz?

Vigyázz Magadra!

2012. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem sokat fájt a tarkóm, a fejemen egy pont, és a kezem is remegett, már nem, nagyon rendbe tett.

(Első vagyok)

2012. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam már, hogy pszichológushoz kellene fordulnom, de a kineziológust is kipróbálnám, csak itt nincs. Köszi a választ!
2012. jan. 4. 13:14
 4/5 anonim válasza:

Nagyon szívesen!

Dobj privit, ha segítség kellene.

Üdv!

2012. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MandalaV ***** válasza:

Gyakorlatilag minden betegségnek meg van a lelki oka is.

Nézz utána egy hasznos könyvnek mielőtt az orvos benyugtatózna. A címe Lelki eredetű betegségek kislexikona. Lehet, hogy könyvtárban is megtalálod.

2012. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!