Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tényleg olyan jó az ezüstkollo...

Tényleg olyan jó az ezüstkolloid, másnéven ezüstcseppek, mint ahogy irják?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Soha nem használtam (nem mertem), mert a következőket olvastam róla: Akár 1 használattól is annyi ezüst juthat beléd, hogy a felesleg lerakódik a bőröd alá és szürke leszel! De nem ez a legnagyobb baj, amit okoz, lehet még vesebántalmad, idegrendszeri panaszaid (epilepszia). Amerikában már gyógyhatású készítményként nem árúsíthatják, csak táplálékkiegészítóként. Nem írhatják rá a dobozára, hogy ezt vagy azt a betegséget gyógyítja. Gondolom azért, mert nem igaz.


Az ezüstnek egyébként lehet valamennyi fertőtlenítő hatása, mert vannak még mindig ezüstöt tartalmazó orrcseppek, sőt az újszülötteknek ezüsttartalmú cseppet tesznek születés után a szemükbe. Biztos van valamennyi haszna azért...

2008. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%

Itt minden hülye tanácsolgat.A szer az ugynevezett kolloidok ,a legjobb létezö gyogyszerek ! Olyan betegségekböl gyogyultam ki kolloid használatával ,amit semmi és senki nem tudott gyógyitani. Ugy kell alkamazni

ahogy azt a használati utasítás leírja. Fater

2008. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Óvatosan!

Én úgy hallottam, hogy elavult szer. Van ennél jobb.

Orvos biztos, hogy jobban tudja.

2008. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

probáld ki és megtudod, ha ezt mondják meg amazt, hogyan fogod eldönteni? mindennek van pozitiv és negativ sugallata, egy csodaszerre is azt fogja mondani valaki, hogy á dehogy...

higgyél benne, és tapasztald meg!

egyébként nem ártalmas, szüneteket kell beiktatni a használat során..

házilag előállitható, és nem olyan méregdrága áron, mint ahogyan néhány helyen a neten is árulják..

2008. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Az ezüstkolloidnak 5 tizedesjegyik kell tisztának lennie, onnantól nem mérgez. (Tehát 99.99999%-osan.)


De a középkori ezüsttányér használó uralkodók között is kimutatható a statisztikai különbség.


Az orvosok információi általában a legelavultabbak, ráadásul gyógyszergyárilag elfogultak lehetnek.

2008. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát persze, azért tiltjék itt Amerikában az ezüstkolloidot, mert a gyógyszeriparnak elég ciki lenne, ha kiderülne, hogy az ezüstkolloid igazi csodaszer! Nekem olyan betegségemet gyógyitotta meg (hüvelygomba) ami éveken keresztül megkeseritette az életemet! Csak a Canestent meg társait reklámozzák itt Kanadában is, nem csodálom, ha otthon is ennyi rengeteg beteg van... Az ember gondolkodjon el először, mielőtt ir valamit. Vajon kinek lenne érdekében ''betiltani'' az ezüstkolloidot? Persze, hogy féltik ez eddigi jó piacukat...
2010. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

már bocs de ha valóban hatásos lenne, akkor a gyógyszergyárak nem járnának jól vele, ha többszörös áron ők gyártanák? különben meg így is gyártják, csak így másé a haszon. hol is van ebben a logika?

aki szerint meg ki kell próbálni: a gyermekem (2,5 éves) problémájára keresek orvosságot, erre is azt mondod, próbáljuk ki, max kap egy kis karcinogént?

a kolloid szó meg önmagában nem mond el SEMMIT az adott anyag hatékonyságáról. ha a virágcserépből szedsz egy kis földet és összerázod egy üvegben vízzel, az is kolloid. vízben nem oldódó részscskék és víz elegye.

2011. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hajú Kék válasza:
2015. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!