Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az arcom jobb oldala és a...

Az arcom jobb oldala és a homlokom szinte mindig ki van száradva. Voltam bőrgyógyásznál de csak átmenetileg tud rajt segíteni a kenőcs. Mivel szűntethetném meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen gondom volt, az orrom és a szemöldökömnél hámlott a bőr


menj be egy gyógyszertárba és kérj a bőrtípusodtól függően valamilyen Vichy kenőcsöt, nekem segített, biztosan neked is segíteni fog.

2009. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja aztán nézd meg az apró betűs összetevőket és írd be őket a keresőbe,Az egyik legmérgezőbb és legdrágább terméket ajánlották most neked.Nézd meg a Neways oldalát ,ott lesz a megoldás + ajánlok egy blogot is [link] nekem a Neways vált be,és nem drága ....
2009. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok



Elmondom neked, hogy ezek a termékek -legyen szó Vichy, de még a legolcsóbb Tesco-s krémek is- szigorú minőségi ellenőrzéseken mennek keresztül, nem fognak olyan terméket forgalomba hozni és ennyire reklámozni, ami esetlegesen káros, egészségtelen lenne a bőrre!

2009. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!