Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek? Csináltam egy...

Mit tegyek? Csináltam egy butaságot. Kijött egy szemölcs a hasamon, amit én sajátkezűleg, tyúkszemírtóval szerettem volna eltávolítani. Ennek következtében a terület elszineződött.

Figyelt kérdés
Ez még nyáron történt, azóta semmi változás. Orvoshoz is szeretnék elmenni, de még nem szántam rá magam. Van valami tippetek, hogy mit tehetnék, hogy eltűnjön? Valami gyógynövény, vagy valami?
2012. márc. 16. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit el akartál tüntetni, nem is biztos, hogy szemölcs volt. Ha fél éve meg van, és aggaszt (naná, különben nem foglalkoznál vele) mutasd meg egy bőrgyógyásznak. Valószínű, hogy potom ügy, de biztos, ami biztos.) Bőrgyógyászhoz nem kell háziorvosi beutaló.)
2012. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok rá hatásos dolgot.De egy biztos bőrgyógyászhoz kéne menni vele.Lehet,hogy valami alergia.
2012. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

orvos (bőrgyógy)

nem kell félni

lát elég sok ilyet

2012. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!