Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Porckorong (gerinc) sérvem...

Porckorong (gerinc) sérvem van. Valaki a gyógytornán kívül tud valami jó módszert fájdalom csillapításra? A gyógymasszőr nagyon jó csak drága.

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress egy jó csontkovácsot, de ne csak egyszeri alkalommal. Sajnos én elmulasztottam, nem volt rá lehetőségem.

És amit javasol, próbáld meg betartani.

2012. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úszás, de az is drága. Nekem a szteroidos injekció kúra segiteni szokott egy évben egyszer. A kenőcsöket felejtsd el, egyik sem jó semmire, hiába hirdetik. Család tagjaid is segithetnek megmaszirozni. A lényeg, hogy a gerinc melletti izomzatot stimulálják.
2012. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az orvosok annyit foglalkozzak az emberrel hogy csak na.
2012. márc. 25. 11:49
 4/6 anonim válasza:
pedig a gerincsérv mehanikai probléma,amit csakis mehanikusan tdsz megszűntetni,illetve javítani rajta! lehet fájdalmat csillapítani,de azzal nem oldasz meg semmit,ert a sérv magától nem múlik el és ha nem foglalkozol a visszatolással,akkor csak rosszab lesz. ha pesti vagy,akkor tudok segíteni(Mekenzie,manuálterápiás gyt)
2012. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igyekszek gyógyítani is.pécsi vagyok
2012. márc. 26. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha adsz egy email címet, akkor szívesen küldök pár tapasztalatot, ami hasznos lehet Neked is.
2012. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!