Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudok megszabadulni a...

Hogyan tudok megszabadulni a borgombatol?

Figyelt kérdés
mar vagy 7eve kuzdok vele... sajnos orokoltem es rajtam is kijon minden nyaron es zavar.. a nizoral gyogyszerre szerintem mar inmunis a borom mert alig mulik el.. nincs valami hazi keszitmeny vagy ilyesmi??
2012. márc. 26. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki esetleg a Teafa olajat hígítva külsőleg és grapefruit mag kivonatot belsőleg. Utóbbit csepegtesd narancslébe, úgy iható. Rajta van hogy mennyit.

Mindkettőt be tudod szerezni drogériában.

2012. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 witchaven válasza:
hát sok sikert hozzá én is örököltem fateromnak volt állandóan és nekem is kijön minden nyáron és minden nyáron canesten... régebben adtak külön valami ecsetelőt de egyik se mulasztotta el véglegesen én is már vagy 6 nyarat az eltávolításával bíbelődtem de már feladtam az orvos is azt mondta van aki olyan hogy mindig kiújjul rajta van akin meg nem... fasza, de ha valami sikert érsz el benne azért írd meg ide akkor kipróbálom én is :)
2012. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 witchaven válasza:
jahh amúgy meg elmulasztotta nekem mindig a canesten de folt az ott marad mert ugye azt tudod ha barnulsz akkor a gomba helyén fehér maradsz... :D csak ezt is vedd számításba mert először én is azt hittem hogy nem hatott a kencefice de lószart mire elmult addigra foltosra barnultam és hiába nem volt már bőrgombám a helye látszódott remélem megvígasztaltalak úgyhogy a kezelést még a napozások előtt kezdem tavaj óta :D
2012. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!