Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gerincsérvre valami fájdalomcs...

Gerincsérvre valami fájdalomcsillapító létezik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Salonpas tapasz Anyukámnak használ. Én a vállaimra teszek, nekem is jó! Próbáld ki!
2012. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam én is alternatív megoldásokkal mint csontkovács, propolisz és minden ami másnak állítólag bevált, de a tüneteim csak romlottak. Amikor már menni sem tudtam, mert 3 m után begörcsölt, zsibbadt, iszonyatosan fájt a lábam, már csak az injekció segített legalább elviselni a fájdalmat, mert meg az sem szüntette.

Azóta kiszakadt a sérvem és felszívódott, így már nem nyomja az ideget.

Ha te még nem tartasz itt, akkor azt tudom tanácsolni, hogy ne kisérletezgess, hanem menj orvoshoz, aki felír gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító gyógyszert vagy kezelést, és amikor az akut gyulladás megszűnik és vele együtt a fájdalom is annyira, hogy már tudsz rendesen mozogni, kezdj el gyógytornászhoz járni,mert a legfontosabb, hogy meg kell erősíteni a gerincedet tartó izmokat, mint egy belső fűzőt.

Amit nekünk gerincsérveseknek kerülni kell amennyire csak lehetséges, az emelés, ülés, nyújtott térdel hajolás.

Én már széken szinte egyáltalán nem ülök dinamikus ülőpárna nélkül, de inkább ezt választom, meg a tornát, mint a műtétet.

2012. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!