Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógymódokat tudtok...

Milyen gyógymódokat tudtok fejfájásra? Az algopirinen kívül.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon erős fejfájás esetén nekem a Flector EP Rapid granulátum (diclofenac hatóanyagú) vált be leginkább.
2012. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is tisztázni kéne, hogy mitől fáj a fejed? Ételtől?/sajt, csokoládé, alkohol, kávé/ Stressztől? Rossz testtartástól? Elmeszesedett nyaki csigolyáktól? Magas, vagy alacsony vérnyomástól?
2012. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pietrosol ***** válasza:

A tenyereidet összedörzsölöd,majd az egyiket a homlokodra a másikat pedig a nyak és a fej találkozásához teszed!

Közben lazíts, esetleg elmélkedj azon,hogy ez mit üzen.

Lehet,hogy egyszerűen csak kevés vizet iszol!

2012. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok esetben a kevés folyadék fogyasztása okoz fejfájást. Iszol eleget?
2012. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!alkohol biztos nem,rossz testartás sem,de lehet hogy nem iszok eleget...
2012. ápr. 21. 19:15
 6/7 anonim válasza:
Nekem ami most nagyon bevált egy paprika kivonatos orrspray. Nagyon fejfájós vagyok, és már meguntam a gyógyszerek bekapkodását, mert ugye nem tesz jót a szervezetünknek. Érdemes lenne kipróbálnod sinol a neve, migrénre is jó. Gyógyszertárakban is beszerezhető.
2012. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én hallottam olyat, hogy ha fáj a feje az embernek egyen almát. Az csökkenti/megszünteti. Nem tudom, hogy van-e benne igazság.
2012. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!