Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pikkelysömörrel küzdünk....

Pikkelysömörrel küzdünk. Olvastam a Psoratinex nevű készítményről. Van valakinek tapasztalata? Kérlek, ha használtad már írd meg, Neked hogy vált be. Ha valóban használ, nem sajnálom rá a pénzt, de, átverésnek nagyon drága.

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 18:59
 1/5 Ecnebecske válasza:
Nekem nincs tapasztalatom ezzel a betegséggel, meg a kenőccsel kapcsolatban, de azért írok, mert mikor megláttam a kérdésedet egyből ez jutott az eszembe. Mikor olvastam Victoria Boutenko-A nyers étel csodája c. könyvet, volt benne egy ember, aki leírta, hogy neki veleszületett ekcémája volt, ami köztudottan eléggé kellemetlen betegség. (elég csak megnézni pár képet róla) Na és a lényeg, hogy neki úgy gyógyult meg, hogy 2 héten keresztül csak nyers ételt evett (jelen esetben zöldturmixot) Még egy utolsó gondolat, hogy nem a tüneteket kell kezelni, hanem belülről, a gyökerénél fogva kell megszüntetni. Ha érdekel, és bármi kérdésed lenne, én szívesen segítek. :)
2012. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
15 éves korom óta szenvedek emiatt a genetikai betegseg miatt. Most 26 vagyok. Ha Budapesti vagy, akkor keressetek fel a Semmelweis egyetem börklinikáját, ahol felmérnek. Utána UV-B, vagy UV-A fenyterápiaban reszesülsz. Nekem már a 3-ik kezelesnél határozottan halványodtak a foltok, később sok eltűnt. A TB fedezi a dolgokat. Maszeknal ez több 10.000ft. Igaz sokan szoktak lenni, ezért erdemes korán ott lenni. Kenőcsök közül Diprosalic. Nyáron napozzon!!!
2012. aug. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Én a saját tapasztalatomat írom le, talán segít Nektek is!


PSO-ROOZ bőrápoló krémet használtam, amit borsos áron tudtam megszerezni. Jó volt, de átütő sikert a 3000 Ft-ért vásárolt "Holt-tengeri só krém" hozott.


2 hét után nagyon sokat halványodott a bőr az érintett területen, és viszketés is alig van.

2012. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Darkman23 válasza:

Hello mindenki!


En hasznalom a PSORATINEX keszitmenyeket (olaj ,gel, krem), es meg kell mondjam, csak ez az egy tud segiteni a boromnek, csak ez tudja 99%-ban tunetmentesse tenni, akar evekre is! Nekem is mar vagy 10 eve pikkleysomorom van, eddig steroidos kremeket hasznaltam, amik tonkre is tettek a borom! Miota ratalaltam a psoratinex-re azota sokkal jobban erzem magam. Igaz az ara kicsit borsos, de ha belegondolok, hogy mennyivel konnyebb vele za eletem, megeri! Udv: I.Z.

2013. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A férjem használta, nagy kitartással, de végigcsinált egy kúrát, teljesen elmúlt neki. Azóta megint előjött, de már nincs türelme végigcsinálni napi rendszerességgel, csak kínlódik vele...
2013. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!