Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dr organic bio aloe vera gélt...

Dr organic bio aloe vera gélt vettem a helyi bioboltban. MEgkérdeztem és azt mondták hogy 100%-os. Nem tartalmaz semmilyen mesterséges anyagot. Ez a termék akkor fogyasztásra is alkalmas? Vagy csak külsőleges kezelésre?

Figyelt kérdés
Pattanásos bőrfelületet nyugtatnám vele.
2012. szept. 17. 16:36
 1/3 anonim válasza:
Van még benne teafa olaj és árnika kivonat is. Szerintem semmiképpen ne edd meg, mert ki tudja mi lehet még benne! Egyébként is van a piacon milliónyi aloé vera táplálékkiegészítő.
2012. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs 100%-os aloe gél. Az csak a humbug. Az Aloe nagyon gyorsan elveszíti a jó tulajdonságiat, hogyha nem tartósítják.

Az a nem mindegy, hogy hogyan van tartósítva.

2012. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A világon egyetlen egy cég tudja tartósítani rendesen az aloe verta jótékony hatásait.... (a cég nevét nem fogom leírni akit érdekel az privátvát) Stabilizációs eljárásnak nevezik és ez hogy mit takar az titkos. Több milliárdba került a cégnek kifejleszteni. Amerikai a cég egyébként de a termékei magyarországon is megtalálhatók.
2013. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!