Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallotatok már arról, hogy ha...

Hallotatok már arról, hogy ha egy bizonyos ponton átlövetem a fülem akkor megszabadulhatok a migréntöl?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek ilyesmivel tapasztalata vagy olvasott róla valamit, kérem küldj róla linket. Köszi a segítséget.

2012. nov. 18. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt:


[link]

2012. nov. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, de minek is kellene lennie annak az oldalnak?
2012. nov. 21. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyesmiben. Én is migrénes vagyok, én is próbálkoztam akupunktúrás pontok stimulálásával, de meggyőződésem, hogy egy igazi, hányós, meghalós migrént csak egy lórúgásnyi kifejezetten migrénre való fájdalomcsillapító üt ki meg egy bitang erős kávé, aztán sötét szobában fekvés. Bocs a prózaiságért, de a holisztikus módszer max. egy kis frontos fejfájást iktat ki.
2012. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fülben elég sok akkupunktúrás pont van. A kérdésedre a válasz: szerintem lehetséges.
2012. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!