Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógyszermentes, hatékony,...

Gyógyszermentes, hatékony, fájdalomcsillapító készítményt keresek, amely azonnal hat izom- és ízületi fájdalmakra, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
A férjem hónapok óta szenved, fájlalja a hátát és a nyakát... Állandó ülőmunkát végez, már kipróbáltuk a gyógyszertárban kapható krémeket is, de azok csak ideiglenesen csillapítják a fájdalmát, és ő magának nem is tudja napközben folyamatosan kenegetni... Nem is beszélve arról, hogy ki tudja, mennyire károsak hosszútávon azok a hatóanyagok...

2012. nov. 26. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kosmodisk? esetleg próbálta már

Gyógymasszázs és úszás.Állandó ülőmunka esten bizonyos testtartást felvesz, az izmok akár zsugorodhatnak is. Ennek az ellenszere a rendszeres mozgás, mert rosszabb lesz.

2012. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A bionom.hu oldalon van étrend kiegészítő a neve zöld kagyló.Ez a készítmény állítólag nagyon jó erre a betegségre.És semmilyen káros összetevő nincsen benne.
2012. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én a fürdőt javaslom! Mármint termálvízre gondolok! Az orvostól még igazolást is lehet szerezni, amivel olcsóbb a belépő!
2012. nov. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szegedi Kata válasza:
A hőterápiás termékekről hallottál már? Nagyon hatékonyak, csak ajánlani tudom őket, nekem bevált a hasonló panaszaimra! Gógyszermentesek, illetve te is nő vagy, úgyhogy fontos lehet, hogy ruha alatt láthatatlan, nagyon diszkrét, de már 1-1 viselés is használ! Sok sikert és jobbulást :)
2012. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hőterápia??? Az meg mi a lépfene?
2012. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egy hőterápiás módszert ismerek! Thermacare a termék neve, és vény nélkül kapható! Csak fel kell helyezni az adott területre, és már gyógyít is!:)
2012. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítő válaszokat! Azt hiszem, most majd mindent kipróbálunk egyszerre, szépen sorjában... A rendszeres mozgásra sajnos nem tudom rávenni a férjemet, mert nagyon feszített a beosztása (pedig tudom, hogy az lenne a legjobb), de ennek a kagylós étrend kiegészítőnek mindenképp utánanézek! És gyógyfürdőzni is elviszem hétvégén... Viszont erről a hőterápiás dologról még nem hallottam, mi ez pontosan, hol lehet beszerezni? A neten most utánanéztem, de többféle dolgot is kidobott. Mit jelent az, hogy bevált? Csak addig hat, amíg fent van? Mennyi a költségvonzata? A választ előre is köszönöm.
2012. nov. 28. 00:23
 8/14 anonim ***** válasza:
a thermacareről már én is hallottam, bár még nem volt hozzá szerencsém!
2012. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szegedi Kata válasza:

A ThermaCare hőterápiás dolgai nekem teljesen megszüntették a fájdalmaimat. 1-2 használat valószínűleg kelleni fog, de a páromnak pl egy is elég volt! :)

Gyógyszertárban vény nélkül megvásárolható (mert ugye gyógyszermentes, gyógyhatású cuccról van szó)

Valamilyen speciális hővel gyógyít, nem vagy orvos úgyhogy ezt nem értem pontosan de jó és ez a lényeg :)

Nem kifejezetten tapasz, inkább ilyen övféleség, ezért gyakorlatilag bármeddig fentmarad, nyilván a használati utasítás szerint kell alkalmazni :)

Remélem tudtam segíteni, ha van még valami megpróbálok felelni rá :)

Üdv!

2012. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9/9!! Ez komoly? Most hadd ne írjam le a véleményemet ezekkel kapcsolatban...
2012. dec. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!