Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A viz a legjobb pattanasok...

A viz a legjobb pattanasok ellen?!

Figyelt kérdés
hello. Probalta e mar valaki pattanasok ellen azt a modszert h tiszta hideg csapvizzel lemossa az arcat es nem torli le es nem is szaritja meg, csak hadja h magatol felszaradjon. En naponta 7-8 szoktam es szemmel lathato a kulonbseg mar 1-2 ora utan is. A pattanasok nem pirosak es nem is fajnak, sot lassan kezdenek vagy eltunni, vagy kiszaradni. Hasznaltam mar mas kremket, radirokat is, de hatastalan. Nallam a viz a legjobb. Probalta valaki? Van ebben valami v csak nekem tunik ugy ?!
2009. aug. 20. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A száraz bőr is lehet pattanásos. Lehet, hogy pont a szárazságtól alakulnak ki. Valószínűleg neked nem tettek jót a pattanás elleni szerek, mert csak tovább szárították a bőröd. De most, hogy többször vizezed egy nap és természetesen pótolod a nedvességet amit igényel, elképzelhető, hogy a pattanásaid is el fognak múlni, ha a fent említettek okozták őket. Ügyes vagy hogy rá tudtál jönni, hogy a te bőrödnek mi a jó! :)
2009. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van benne valami, mert én is alkalmazom ezt a "módszert" és nekem is beválik! Azt hittem, hogy csak én szoktam ilyet, de akkor ezek szerint nem vagyok egyedül.:D
2009. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Heureka, lehet h csomagolni kellene vizet es azt arulni, mas neven :D meg gazdagodnank :D
2009. aug. 20. 15:25
 4/12 anonim ***** válasza:
én nemhazsnálok eccerűen semmilyen krémet, meg lemosót, meg semmitsem sem, hanem csak vízzel mosom az arcom minden nap. a pattanásaim mára már teljesen eltűntek, a bőröm nem zsíros, nemis száraz, eccerűen teljesen normális lett.
2009. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Évek óta egyszerű mosószapannal mosom le a napi szennyeződést,sőt fürdéshez is ezt használom,mindentől kipattogtam,így rákényszerültem erre.Zsíros a bőröm tudom.
2009. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem használok semmit, csak vízzel mosom az arcom. És azt kell hogy mondjam, amióta így csinálom, a bőröm makulátlan lett. :)
2009. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú ezt komolyan kipróbálom! Én olyat csináltam tabló fotózás előtt, hogy naponta többször arcot mostam szappannal, és nem értem az arcomhoz a kezemmel, ha mégis, akkor megmostam. és jó lett. csak hát száraz lett a szappantól. DE olyan is van hogy meleg vizet kell inni 2 litert egy nap kb. nem egybe ,kortyolgatni, állítólag nagyon jó méregtelenítő.

Dehát ti már tudjátok a titkot:)

2009. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na ezt én is kipróbálom :D Remélem beválik.
2011. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a kerdezotol szeretnem kerdezni hogy neked nagyon pattanasos a borod vagy csak 1-2 helyen van pattanas?..mert en nagyon pattis. vagyok es ha en kiprobalnam akkor vajon hatasos lenne?:D
2011. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Timoking válasza:
Kerdezo, te mennyi vizet teszel az arcodra, mert en is 5 perce kiprobaltam de meg most is folyik 1 kicsit az arcomrol a viz :)). En is patis vok nem is gyengen es most megjelent par uj ami piros mint az allat es remenykedek hogyha a te modszeredet haszanalom, jobb lesz csak idgesit amig csopog az arcomrol. De elore is kosz a tanacsot:D
2012. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!