Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Visszér betegség esetén...

Visszér betegség esetén hatásos a venoruton kenőcs?

Figyelt kérdés
Visszérrel küzdök és liotont használok, a műtét most nem jöhet szóba a táppénz ideje miatt, eléggé csehül áll a cég ahol vagyok és a táppénzelőket előszeretettel menesztik. Kinek van hasonló tapasztalata? Elsősorban gyógyszer, tápkieg érdekel, a fásli sajnos korlátol a mozgásban.

2012. dec. 26. 16:32
 1/4 homo ludensz ***** válasza:
Én is visszérrel küszködök de a Lioton gélnél jobbat nem találsz. A Venoruton gél inkább jó fájdalom csillapító de a visszereket nem nyugtatja meg. Gesztenye kivonatot keress mert az nyugtatja és a körömvirág gél ,kenőcs stb. az is jó.
2012. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nagyon kezdeti stádiumban van, akkor használhat, de érdemes valamilyen érfal erősítőt szedni mellé. Venorutont, vagy detralexet. Előrehaladottabb esetben a panaszokat enyhíti, de akkor már vagy injekcióval, vagy műtéttel lehet segíteni
2013. jan. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
Engem meggyőztek hogy az injekciózás segít még jó pár évvel ezelőtt. Akkor elutaztam ahhoz a sebészhez aki miután dopplerrel megvizsgálta a lábaimat belenyomta az érbe az injekciót majd rátekert egy fáslit a szúrás helyére. Két nap múlva lehetett levenni de addig alatta olyan volt a lábam mint egy mamuté. Kaptam egyik lábamba 8-10 injekciót majd a másikba egyet és abba is hagytuk mert begyulladt ott az ér. Szerintem sintér beavatkozás bár akkor azt hittem hogy megoldás. Rákényszerültem akkoriban mert egy árudát vittünk ketten a nejemmel és egyedül nem győzte volna.
2013. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az injekciózással az a baj, hogy egy bizonyos stádium felett már nem hatékony. A beteg visszér környéke tulajdonképpen folyamatos gyulladásban van, azt ha injekcióval megbolygatják, bizony szép vérömlenyt tud okozni. Őszintén szólva inkább vállalnám be a műtétet, mint az injekciós kezelést
2013. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!