Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A pajzsmirigyem több mint 10...

A pajzsmirigyem több mint 10 éve nem működik, azóta gyógyszerrel pótlom a megfelelő hormont, az orvosok szerint egész életemet így kell leélnem, van valakinek ötlete, hogy hogy tudnék megszabadulni a gyógyszertől és teljesen rendbe jönni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerinted mi okosabbak vagyunk, mint az orvos? Ha azt mondom, szedjél rá a tiszavirág terméséből főzött teát, elhiszed? Bakker, döbbenet..
2012. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Folynak kutatások őssejetekkel, lehet implantátumot beültetni, de jelenleg nem lehet meggyógyítani az ilyen betegséget.
2012. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Talán pár évtized és rendbe tudnak hozni :)


Kösz

2012. dec. 31. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hashimoto?

Mert akkor nem tudsz vele mit tenni... nekem is ez a bajom, de nálam a folyamat elején diagnosztizálva lett. Áttértem paleolit táplálkozásra, ami jó hatással van az állapotomra. A doki szerint ezzel késleltethetem a pajzsmirigy megsemmisülését, de el nem kerülhetem.

2012. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi most a TSH-d?
2013. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag nulla, 150 ug kell szednem naponta
2013. jan. 5. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Hú, az nagyon rossz :(

Nekem alulműködéses volt kicsit, 6 volt a TSH-m, ezt le tudtam csökkenteni 3-ra gyógyszer nélkül, megfelelő táplálkozással, de a te eseted az sokkal rosszabb. :((

2013. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!