Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Találtam egy linket, mely...

Találtam egy linket, mely olyan pirulát árul, ami magasság növekedést biztosít felnőtt korban is, tudnátok róla véleményt mondani?

Figyelt kérdés

[link]


26 éves vagyok és szeretnék még nőni. Ezt találtam, kérem, aki szakmailag tud értékelhetőt mondani, az mindenképp tegye meg, köszönöm előre is a válaszokat!!!


2013. jan. 8. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem olvastam el, de elmondhatom, hogy ne dobd rá ki a pénzed, mert nem fog működni... Komolyan nem gondolod, hogyha hatna nagyobb lenne az ismertsége, és nem csak ilyen netes kuruzslók árulnák? Növekedést csak növekedési hormonnal lehet elérni, ez alapból egy homeopátiás szer, hát te döntöd el mennyire hiszel alapból ezekben...
2013. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szereket úgy készítik hogy az alapanyagot addig hígítják amíg már nem lesz benne kimutatható hatóanyag. Hát...
2013. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia én 23 éves vagyok és 165 cm. Ami segít egy picit, az az úszás, nyújtja a gerincedet, 1-2 cenit nyerhetsz vele. Amúgy a tartáson is javít, mivel izmos lesz a hátad, a kiállásod is jobb lesz tőle. Nekem bevált! 23F
2013. jan. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, szakmailag nem tettem hozzá, hogy 26 évesen már igazi növekedés nem érhető el! Sajnos már 20-22 éves kor felett, de legfeljebb 25 éves kor körül, a magasság növekedése megszűnik, mert a csöves csontok csontvégei teljesen elcsontosodnak! Mint mondtam érdemes úszni, a hátizmokaz erősíteni, az jobb tartást biztosít. Sajnos az ilyen oldalakon olyan szereket árulnak, amivel a kisebb növésű férfiak pénzét akarják elcsaklozni! De ne szomorkodj, a jóból kicsit adnak! A 23f
2013. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fog sikerülni. Esetleg műtéti úton, 1-2 centit, de azt meg egy orvos se fogja bevállalni.

Én azt mondom, hogy a pénzt, amit kidobnál ilyen kamu sz*rokra, inkább költsd egy pszichológusra! Békélj meg vele, hogy nem lehet midnenki kosaras méretű.

2013. jan. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy orbitális baromság. 26 éves korra már rég záródtak a növekedési porcok, nincs ami növelje a magasságot. Ilyenkor már növekedési hormonnal sem lehet növekedést elérni (csak egy betegséget, az akromegáliát), nemhogy ilyen nevenincs baromságokkal.
2013. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És azt még senki sem vette észre hogy nincs leírás az összetevőkről?:)

A magasság genetika, nem igazán lehet belenyúlni max hormonokkal de az meg nem jó.

2013. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen lehet, hogy szeretnél még nőni, de már nem fogsz. Ez van. Nincs rá semmilyen megoldási lehetőség. Ez a végleges magasságod. Az úszással,amit az egyik válaszoló írt, sem nősz már.

Én egyébként 40 éves vagyok és azt szeretném, ha újra 26 éves lennék és ilyen hülye problémáim lennének. Sajnos ez sem lehetséges:)

2013. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!