Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lassan gyógyuló sebre sebgyógy...

Lassan gyógyuló sebre sebgyógyító krém?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon lassan gyógyuló sebem a tarkómon. Lassan egy éve van már ott, és biztos hogy seb, több bőrgyógyásszal megnézettem, egyértelműen megállapították hogy ez "csak" egy seb, amit időnként elkaparok. Ez is tény. Sajnos legtovább 4 napig bírom hogy ne kaparjam mert zavar rajta a var, meg a lehulló bőrdarabkák. Idővel keletkezett a vállamon is egy nehezen gyógyuló seb egy elvakart pattanásból, de ezzel kísérleteztem kivártam és bár nem múlt el teljesen, nagyon sokat javult hogy nem nyúltam hozzá viszont tot van és látszik még. Amellett hogy elhatároztam nem kaparom mától fogva egyiket sem - milyen sebgyógyulást gyorsító krémeket lehet kapni? Akár házi praktika, természetes anyagok is jöhetnek, de lehetőleg csak olyat, ami tapasztalatból bevált.


A Contratubexet próbáltam, semmi haszna, még a bőröm is begyulladt as eb körül tőle annak idején.



2013. febr. 6. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
aloe vera növény nedve, Körömvirágkrém, sudokrém.
2013. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Lehetőleg víz ne érje és nem ártana naponta megvilágítani sima biotron lámpával 2x2 percig. Utána bekrémezed és nem vakargatod hogy hámosodni tudjon. Egy vattát hyperol tabletta oldatába mártva tisztán tarthatod a nyakad és lefertőtleníti főleg ha zsíros bőrtípusú vagy.
2013. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, gondoltam írok hátha más is tanul a kérdésből, és kíváncsi mi lett azóta. Hetekig kitartóan megpróbáltam megállni hogy ne érjek még csak hozzá sem. Ezen kívül minden nap Betadine oldatoztam fürdés után, és kb. 3 hét múlva csak egy pici heg volt már a helyén, mára pedig teljesen eltűnt.
2013. nov. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!