Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Valeriana Relax segít...

A Valeriana Relax segít abban, hogy jobban tudjak koncentrálni? És ha reggel veszem be, nem álmosít? Fősulira járok, és nem lenne jó elaludni órán. De eléggé feszült, stresszes vagyok mostanában. Tapasztalatok? 19/L

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva én este szoktam lefekvés előtt 2-3 szemet, hogy tudjak aludni. Nappal csak 1 szemet szoktam, de nem vettem észre, hogy álmosítana. Próbáld ki vegyél be 1 szemet idegesség ellen és ha nem leszel álmos emeld fel 2-re.
2013. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne elkezdened a gyógyszerszedést annál is inkább,mert a szertől gyógyszer-függővé válhatsz. Fáradtabbak, elesettebbek vagyunk akkor is,ha kevés a vitamin készlet a szervezetben. A napszak melyik részén vagy fogékonyabb:hajnalban,reggel,délben vagy este? Abban az időszakban tanulj és meglátod,a fele időd sem megy el! A vizsgaidőszakban viszont kívánatos lenne magnéziumot (kombinált formáját vegyed ami jobb hatásfokkal felszívódik)szedjél,mert a vizsgadrukkot könnyebben vészeled át.
2013. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hát ez étrendkiegészítő...nem gyógyszer, nem lehet rászokni... de sztem kipróbálom, és majd meglátom, hogy mi lesz...

köszi a válaszokat :)

2013. febr. 20. 19:51
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

mondd el házidokinak h. ideges, feszült vagy, nem tudsz mit tenni ellen.. Fel fog írni xanaxot vagy rivotrilt ami majd segíteni fog!!


Tapasztalat ;)

2013. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezzel a gyógynövényes kapszulával jobban jársz mint a gyógyszerekkel. Nem lehet rászokni és teljesen veszélytelen hosszú távon is, nem úgy mint a gyógyszerek. Nem vagyok gyógyszerellenes, de amire van természetes alternatíva arra minek szedjek gyógyszert? Nekem a Valeriana bevált szedtem a magnéziumot is rágótabletta formájában az viszont egy kalap sz*r annyit nem ért..
2013. febr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy attól még hogy valami gyógynövénykivonat, nem jelenti azt hogy nem lehet rászokni. A valerianizmus egy régóta ismert állapot krónikus valeriana szedés esetén.
2013. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2-es voltam és vagyok: Az étrend kiegészítőkről is sok rosszat lehet hallani! A legutóbbi időben a Fogyasztóvédelmi Hatóság által is bevizsgált termékekről derült ki,hogy több benne a kárt okozó anyag mint ami hasznos lenne! Remélem nem interneten rendeled,mert elsősorban azok kapták a veszélyes étrend-kiegészítőt akik ezen a vonalon rendeltek! Szabad elmondani azt is,én nem vásárolnék ilyen szert már a boltokban sem!
2013. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2-esnek igaz7a van. Jelenleg Indiában és Kínában óriási manufaktúrák épülnek a nyugatiak egészség hajszolására, ami mellé ész általában nem párosul. Ezért keleten minden mocskot ipari mértekben beletesznek - ez nem összeesküvés elmélet, hanem tény, ez üzlet ennyi - és amíg az Eu-ban labdát kell dobni a sertésnek mielőtt hogy ne unatkozzon amíg levágják, addig keleten semmilyen kontroll nincs, szó szerint. És itt, az ezoterikus boltokban és főleg a neten szépen felvásároljuk a szemetet, és bezabáljuk. Ha mindenáron valami bogyót akarsz szedni, akkor itt tényleg a saját érdeked, hogy egy kicsit többet fizess azért, hogy ne keleti legyen, bár már ilyet szeritnem nem is nagyon találni.
2013. máj. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

koncentrálásra biztos, hogy nem jó

altatásra jó


ezért ne reggel vedd be, hanem este, és majd jól elalszol


max. abban segít, ha jól kialszod magadat, és másnap pihentebb leszel, és akkor fogsz jobban koncentrálni.


de szerintem ne szokj rá (én nem ismerem)

2013. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem álmosit én szoktam bevenni nap közben is mert megnyugtat de álmos nem leszek tőle...
2013. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!