Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen tapasztalatod van a...

Milyen tapasztalatod van a pulzáló mágnesmatracról?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes megvenni? Vagy mind ugyanaz? Köszi :-)
2013. febr. 24. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elektromos, drága mágneses matracra gondolsz?


Sokkal kevesebb pénzből sokkal biztosabb egészségjavulást érhetsz el, tudományosan bizonyított és elfogadott módon. Például azzal, ha a gyulladásfokozó táplálkozást lecseréled gyulladáscsökkentőre (úgymond 'egészségesre').


Ha már valami drága gyógyászati terméket akarnak eladni, ott már a haszonszerzés az első, nem az egészség, ez a tapasztalat. A gyakorlati tapasztalat pedig az, hogy az idős néni ízületi fájdalmai ha nem teszi le a gluténos, tejes, szénhidrátdús ételeket, akkor mágneses terápiától függetlenül nem javulnak.. hiszen ott lesz állandóan a kiváltó ok. Ha a kiváltó ok megszűnne, akkor meg fölöslegessé válna az egyébként sem eredményes mágneses kezelés.

2013. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Impulser újabb típusát használom, használtan vettem 80 ezerért, miután egy nagyon színvonalas reklámelőadáson kipróbálhattam és éreztem, hogy nekem jó. Érszűkület, hideg végtagok, hidegség miatt húgysavkristályok okozta ízületi fájdalmak, erőtlenség, stb. mind megszűnt. Most is jó meleg a lábam. Le fogom fotózni a vékony lila ereket, mert már kezdenek pirosodni, érzésem szerint el fognak tűnni. Nekem olyan a napi kétszer 20perc, mintha akkutöltőre kötném magamat, feltölt energiával, az agyam is jobban működik. Sajnos, az öngyilkos ismerősömön nem tudtam segíteni, pedig menthető lett volna a lába és az élete... Aki próba nélkül alkot véleményt, és azt közzé is teszi, az bűnöző, mások (koraibb) halálát okozza. Tartsa meg az alaptalan véleményét magának. A matrachoz kapott könyvben legalább 100 tudományos publikáció ismerteti a kedvező hatásokat. A Bremer típust használják a rendelőintézetekben. A 400 ezerért árulók szintén bűnözők, de nem kötelező tőlük venni, a Vaterán már 45 ezerért is láttam az Impulser régebbi típusát.

Összefoglalva, én csak magamnak hiszek, mindenkit meghallgatok, de én döntök, és leginkább próba alapján. A vér lézeres kezelése is jónak tűnik, egy orrba világító készüléket 60 ezerért fogok is Kínából rendelni, amint lesz rá pénzem. (A betegséget leginkább a szegénység okozza...) majd el felejtettem, hogy a mágnesmatrac mellé is hozattam egy véroxigénszint mérőt (CMS 50D+, kb. 9ezerért ingyen postával küldték, ennyit Kínáról) fele áron, hogy ellenőrizni tudjam a matraccal elért változást. És tudom mérni!

Ennyit mindazoknak, akik saját tapasztalatra kíváncsiak.

2014. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!