Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valoban nem kell levetkezni...

Valoban nem kell levetkezni derektaji fajdalom eseten a csontkovacsnal? Elnezest a buta kerdesert. Akik mar voltak valaszoljanak (kezdo gerincservenm van)

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A köznyelvi csontkovács szóba több mindent beleértük. De ha a kérdés oka a szemérmességed, azt vetkőzd le. Munkadarab vagy neki. Annyira néz csak meg, mint egy esztergályos egy darab vasat.
2013. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben csak az érintett területet kell szabaddá tenni.
2013. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azert is gondoltam, hogy nem kell levetkezni derekig, mert minden videon ruhaban vannak a paciensek.

Irjatok aki mar volt csontkovacsnal, hogy mukodik ez.

Koszonom!

2013. márc. 16. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Szarvason voltam kb 15 éve,esés után bekeményedett comb izommal.Alsónadrágra vetkőztem és úgy masszírozta ki.Még néhány pontot megnyomott és ugy éreztem mintha az izmot térd hajlatig leemelte volna a csontról.azóta néha visszatér a probléma házi maszázsal szoktuk rendbe rakni lényegesen rosszabb hatásfokkal.
2013. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!