Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Édesapámnál tüdődaganatot...

Zólyomi kérdése:

Édesapámnál tüdődaganatot sajnos diagnosztizáltak. Olvastam a szódabikarbónás alternatív kezelésről és érdeklődni . Hol van lehetőség ilyen kezelésre? Egy kétségbe esett gyermek.

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Nem tudom pontosan az milyen, de ha segíteni szeretnél neki, az a fontos, h a kemoterápia és/vagy sugárterápia mellett az immunrendszerát erősítsétek! Egy barátnőm a rákos édesanyjának a forever livinges termékeket adta: lycium plust és aloe vera nectart rendszeresen. Végig jól viselte a kemot meg is gyógyult. Még utána fenntartó kezelésként is adjatok neki ilyeneket! Én a kurkuma fűszert is ajánlom sok-sok C vitamin, akár napi 5000 mg,de a legfontosabb, h értse meg ő is és mindenki, h ez egy betegség, amit meg kell gyógyítani, nem halálos ítélet, ahogy sajnos a köztudatban él. Fontos, h változtasson a gondolkodás módján, valósítsa meg önmagát :) Van erről egy jó könyv: Ha nem boldogít engedd el!

Ne haragudj, h sokat írtam, csak segíteni szeretnék! :)

2013. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ.Már elkezdtük az immunrendszerét erősíteni Vision termékekkel.Datox és Antiox.Remélem jók lesznek és megkönnyítik az elkövetkezendő kezeléseket.De sokat olvasok a Szódabikarbónás gyógyításról is csak nem tudom ki és hol csinál ilyesmit...
2013. máj. 6. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok beleszólni,de nemrég derült ki egy barátnőmről,hogy leukémiás. neki pont azt javasolták,hogy egyenlőre az ilyen vitaminokat ne szedje,mert nem lehet tudni,hogy a rákos sejteket táplálja-e vagy az egészségeset erősíti..
2013. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2- válaszolónak: Igen, nem minden rák viselkedik ugyanúgy, például van egy A-beta-CarE nevű kapszula, ami tüdődaganatra semmiképp nem ajánlott. De azt sose szabad hagyni, h a kemo legyengítse a szervezetet!

Kérdező: Örülök, h segíthettem, biztos találsz majd információt a szódabikarbónás kezelésről is :)

2013. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én addig is neki látnék a háttérében lévő lelki probléma feloldásának. Ha érdekel tudok erről küldeni könyvet.
2013. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszerész vagyok:

A szódabikarbónás kezelés elég egyszerű nem beteg emberek is használhatják. Egy kád jó meleg víz fél kg szóda. Ez a bőrt tudja a méreganyagoktól megtisztítani. Bármit használtok fontos a napi 3 liter VÍZ, megfelelő vitamin, ásványianyag, nyomelem bevitel. De gondolom ezt tudjátok.

Az új terápia a redoxjelző molekula, ami teljesen más mint az eddigi gyakorlat!

kemo mellett nem hullik ki a haj 80%-ban,

csökken a hányinger,

megáll a fogyás, a

betegnek jó a közérzete és a

saját lábán támogatás nélkül jár kezelésre.

A fehérvérsejtszám megfelelő.

Bármilyen kezelés mellé ajánlott semmivel nem ad interakciót

Nem toxikus!

Akár a Vision termékek mellé mehet, sőt ajánlott.

Sajnálom hogy eddig nem hallottatok róla de sosem késő...

2013. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen erositsetek.


Valamint nem tudom, hogy errol hallottal e:

http://www.youtube.com/watch?v=sLClqy5CbTQ

2013. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!