Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Zöld kávé babbal tényleg...

Zöld kávé babbal tényleg lehet fogyni? Van valakinek ezzel tapasztalata? Tudtok ajánlani fogyást segítő étrend-kiegészítőket? Megbízható helyről honnan és milyen árban lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés

Nagyon reklámozzák mindenhol a zöld kávébab jótékony fogyasztó hatását. Van esetleg valakinek ezzel tapasztalata?

Én még sosem bíztam ilyen pirulákban inkább a testmozgás és a megfelelő étrend mellett voksoltam, de már lassan fél éve nem szoptatok és a kilók nem akarnak lemenni sem szoptatás alatt sem most hogy azóta már többet mozgok és a táplálkozásomnak is több korlátot tudok szabni.

2 hónap múlva osztálytalálkozó, és rá egy hétre egy kedves ismerősöm esküvője - és még mindig úgy nézek ki mint egy középidős terhes...



#fogyás #fogyás étrend-kiegészítővel #zöld kávé bab #szoptatás befejeztével hogyan fogyjunk
2013. máj. 12. 18:24
 1/1 anonim válasza:
erre én is kiváncsi lnnék!vki?
2013. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!